Zaproszenia z pergaminu

Zaproszenia ślubne pergaminowe to nowość w sklepie Zapi, która błyskawicznie stała się prawdziwym hitem wśród naszych klientów. Zaproszenia te kuszą swoją wyjątkową elegancją oraz niepowtarzalnym i nieporównywalnym z niczym innym stylem. To z pewnością grupa zaproszeń, które przeznaczone są dla wyjątkowych osób o wyrafinowanym guście. Urządzając ślub w stylu klasycznym, glamour, nowoczesnym, i wielu innych, warto wybrać zaproszenia, które oddadzą niebanalny charakter uroczystości. Dzięki urodzie zaproszeń ślubnych pergaminowych, każda uroczystość nabierze tak bardzo oczekiwanego wdzięku. 


Zaproszenia z pergaminu 


Urocze zaproszenie ślubne o kwadratowym kształcie z elegancką, starannie dobraną czcionką dekoracyjną. Podkład stanowi tu gruby papier, na którym znajduje się piękna kwiatowa grafika. Całość przykrywa półprzezroczysty papier pergaminowy z inicjałami Pary Młodej, połączony on jest z pozostałymi kartkami za pomocą satynowej wstążki.

4,00 zł
Szybki podgląd

Jeśli zastanawialiście się nad wyborem zaproszenia ślubnego ze zdjęciem, mamy dla was prawdziwy HIT! Elegancka kartka z czarno białym nadrukiem waszego zdjęcia przykryta półprzezroczystym papierem pergaminowym, na którym nadrukowane zostały wszystkie informacje dotyczące uroczystości ślubnej. Całość została spięta niewielkim, srebrnym ćwiekiem dekoracyjnym.

3,00 zł
Szybki podgląd

Delikatne i bardzo ciekawe wizualnie zaproszenie ślubne, wykonane z papieru pergaminowego. Uroczy ornament o jasnej barwie idealnie pasuje do ważnych i romantycznych uroczystości. Wzdłuż zaproszenia przechodzi półprzezroczysta opaska pergaminowa, na której znajdują się wszystkie informacje, które pragniecie przekazać gościom weselnym.

2,50 zł
Szybki podgląd

Ciekawy projekt zaproszenia ślubnego z ornamentem w kolorze błękitu. To piękna kartka, która wykonana jest z grubego papieru o gładkiej teksturze. Dekorację stanowi półprzezroczysty pasek przechodzący wzdłuż kartki. Jest on wykonany z pergaminu, to na nim także znajdują się wszystkie informację dotyczące uroczystości ślubnej.

2,50 zł
Szybki podgląd

Bardzo delikatne, błękitne zaproszenie ślubne wykonane z papieru pergaminowego. Styl, w którym wykonana została prezentowana tu kartka jest elegancki i romantyczny, to projekt, który z pewnością pokochają wszystkie osoby szukające kartek stonowanych. Zaproszenie posiada kwiatową grafikę oraz złoty ćwiek dekoracyjny łączący dwie kartki papieru. 

3,50 zł
Szybki podgląd

Zaproszenia ślubne wykonane z pergaminu są bardzo ciekawym pomysłem, to odskocznia od klasycznych kartek okolicznościowych. Papier, z którego wykonany został prezentowany tu projekt jest przezroczysty, dzięki czemu delikatnie odsłania romantyczną kwiatową grafikę znajdującą się na drugiej kartce. Nadrukowany tekst ułożony jest w taki sposób, by idealnie...

3,50 zł
Szybki podgląd

Jeśli nie do końca jesteście przekonani do zaproszeń ekologicznych, wahacie się pomiędzy wyborem klasycznych zaproszeń, mamy dla was alternatywę. Z jednej strony przepiękna delikatna kartka wykonana z papieru pergaminowego, z drugiej sporo zielonych liści i koperta ECO. To idealne połączenie, który wygląda cudownie.

3,50 zł
Szybki podgląd

Wykorzystując pergaminowy, półprzezroczysty papier udało się stworzyć bajeczne zaproszenie ślubne, które sprawi że wasi goście nie będą mogli w stanie odmówić wam obecności w tym wyjątkowym dla Was dniu. Kartka jest bardzo romantyczna, utrzymana w odcieniach różu, a główna dekorację stanowi piękny duży różowy kryształ. 

3,50 zł
Szybki podgląd

Zaproszenia ślubne, w których wykorzystano pergaminowy papier znacząco różnią się od klasycznych kartek. To grupa bardzo subtelna i delikatna, która idealnie pasuje do tak ważnej uroczystości jaką jest ślub. Prezentowany tu projekt został opracowany z myślą o wszystkich osobach, które kochają biel i jasne odcienie.

3,90 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 9 z 9 produktów

Top