Zaproszenia z pergaminu

Zaproszenia ślubne pergaminowe to nowość w sklepie Zapi, która błyskawicznie stała się prawdziwym hitem wśród naszych klientów. Zaproszenia te kuszą swoją wyjątkową elegancją oraz niepowtarzalnym i nieporównywalnym z niczym innym stylem. To z pewnością grupa zaproszeń, które przeznaczone są dla wyjątkowych osób o wyrafinowanym guście. Urządzając ślub w stylu klasycznym, glamour, nowoczesnym, i wielu innych, warto wybrać zaproszenia, które oddadzą niebanalny charakter uroczystości. Dzięki urodzie zaproszeń ślubnych pergaminowych, każda uroczystość nabierze tak bardzo oczekiwanego wdzięku. 


Zaproszenia z pergaminu 


Jeśli nie do końca jesteście przekonani do zaproszeń ekologicznych, wahacie się pomiędzy wyborem klasycznych zaproszeń, mamy dla was alternatywę. Z jednej strony przepiękna delikatna kartka wykonana z papieru pergaminowego, z drugiej sporo zielonych liści i koperta ECO. To idealne połączenie, który wygląda cudownie.

2,80 zł 3,50 zł -20%
Szybki podgląd

Wykorzystując pergaminowy, półprzezroczysty papier udało się stworzyć bajeczne zaproszenie ślubne, które sprawi że wasi goście nie będą mogli w stanie odmówić wam obecności w tym wyjątkowym dla Was dniu. Kartka jest bardzo romantyczna, utrzymana w odcieniach różu, a główna dekorację stanowi piękny duży różowy kryształ. 

2,80 zł 3,50 zł -20%
Szybki podgląd

Zaproszenia ślubne, w których wykorzystano pergaminowy papier znacząco różnią się od klasycznych kartek. To grupa bardzo subtelna i delikatna, która idealnie pasuje do tak ważnej uroczystości jaką jest ślub. Prezentowany tu projekt został opracowany z myślą o wszystkich osobach, które kochają biel i jasne odcienie.

3,12 zł 3,90 zł -20%
Szybki podgląd
pokaż 1 - 3 z 3 produktów

Top