Winietki Na Stół

Popularne w ostatnim czasie winietki na stół to piękny, a zarazem niezwykle przydatny gadżet na weselu. Sklep z papeterią ślubną Zapi oferuje bogaty wybór różnorodnych pod względem formy winietek, które w dyskretny sposób wskażą zaproszonym gościom ich miejsce przy stole.

Nasze winietki to klasa sama w sobie. Wykonane z najlepszych materiałów stanowią idealne dopełnienie wystroju sali weselnej. Wraz z innymi elementami papeterii ślubnej stanowią komplet niezbędny na każdym weselu. Polecamy Państwa uwadze zarówno winietki o klasycznym wyglądzie, jak i te o nowoczesnym stylu. Duża ilość motywów, zróżnicowany design oraz bogactwo form przemawia za zakupami właśnie w naszym sklepie.


Winietki Na Stół 


na stronie

Jeśli pragniecie, by na waszym stole znalazły się wesołe i pogodne ozdoby, a jednocześnie zależy wam na wykorzystaniu papieru pochodzącego z recyklingu, nic bardziej prostego. Przygotowaliśmy projekt, który daje pewien kompromis, stworzyliśmy winietkę z papieru ECO, do którego przyklejona jest mniejsza kartka w kolorze bieli udekorowana małym kwiatowym...

2,00 zł
Szybki podgląd

Bardzo delikatna i subtelna winietka ślubna wykonana na kremowym papierze dekoracyjnym z metaliczną powłoką. Projekt został wykonany z myślą o tradycyjnej uroczystości weselnej, w której dominować będą jasne kolory. Duża, czytelna czcionka ułatwi każdej osobie szybkie odnalezienie własnego miejsca przy stole.

2,00 zł
Szybki podgląd

Ekologiczne projekty cieszą się dużym zainteresowaniem, posiadają specyficzną barwę i unikalną teksturę papieru. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać go do stworzenia prostej, ale bardzo uroczej winietki, która posiada delikatną grafikę liści kwiatów. Jutowy sznur, zawiązany na małą kokardkę idealnie pasuje tworząc spójną całość.

1,80 zł
Szybki podgląd

Klasyczny projekt winietki ślubnej z kolorową, kwiatową grafiką. Projekt wykonany jest na sztywnym papierze dekoracyjnym o gładkiej teksturze. Kremowy kolor winietki w połączeniu z jaskrawą i ostrą barwą kwiatów, wygląda bardzo atrakcyjnie. To model uniwersalny, który zawsze pasuje na każdym stole, bez względu na styl w jakim organizowana jest uroczystość.

1,50 zł
Szybki podgląd

Wesele to bardzo romantyczna chwila, dlatego warto wykorzystać wszelkie dekoracje, które będą idealnie pasowały do tego typu uroczystości. My proponujemy różową winietkę z grafiką kolorowych kwiatów. W projekcie znajduje się również srebrna kartka dekoracyjna z unikalną teksturą na której wypisane są nazwiska gości weselnych.

2,00 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy wam odważny projekt winietki na stół weselny z mocnym kontrastem. Podkład wykonany jest na granatowym, ciemnym papierze z połyskującymi drobinkami. Imiona gości nadrukowane są na srebrnym papierze dekoracyjnym w kratkę, który wycięty jest w kształcie ornamentu. Pod nim przebiegają dwa kolorowe sznurki, które bardzo fajnie pasują do całości.

2,30 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy ciekawy projekt winietki na stół weselny z romantyczną grafiką ptaka oraz kokardką, wykonaną z jutowego sznura. Winietka jest małych rozmiarów, wykonana na kremowym papierze dekoracyjnym z metaliczną, połyskującą powłoką. W prawym dolnym rogu zamieszczona jest data ślubu, pośrodku natomiast czytelna i wyraźna czcionka z imionami gości weselnych.

1,80 zł
Szybki podgląd

Jeśli pragniecie by na waszym stole weselnym panowały jasne i pogodne kolory, polecamy dekoracje o żółtej barwie. Idealnym przykładem może być prezentowana tutaj bardzo radosna winietka ślubna z żółtą tasiemką oraz złotym kryształem pośrodku. Dekorację stanowi również grafika w postaci wiązanki kwiatów, to projekt który na pewno rozjaśni wystrój waszej...

2,30 zł
Szybki podgląd

Każda osoba, która pragnie by na jej stole znalazły się produkty najwyższej jakości powinna zwrócić uwagę na prezentowany tu produkt. To właśnie drobne detale czynią, że cała dekoracja będzie wyglądać zjawiskowo. Winietki to najlepszy produkt, który można wykorzystać do uzupełniania wystroju stołu weselnego. Oferowany tu produkt jest wyjątkowy posiada...

2,50 zł
Szybki podgląd

Winietki weselne przybierają najróżniejsze kształty, najbardziej praktyczne i sprawdzone są jednak prostokątne projekty. Wykonując kolejny wzór postanowiliśmy jednak urozmaicić wygląd dodając biały, wycięty ornament i dwa sznurki. Uzyskany w ten sposób wzór jest bardzo oryginalny i z pewnością będzie wspaniale prezentował się na każdym stole.

2,30 zł
Szybki podgląd

Jeśli pragniecie przywitać waszych gości weselnych najbardziej elegancką papeterią ślubną, proponujemy zacząć od czarujących złotych winietek, które będą połyskiwać i mienić się w blasku padającego światła. Piękna tekstura wysokiej jakości papieru dekoracyjnego oraz stylowa czcionka, to połączenie które zrobi wrażenie na wszystkich gościach.

2,00 zł
Szybki podgląd

Jeśli nie chcecie by na waszych stołach weselnych zawitały standardowe winietki, warto poszukać unikalnych i nowoczesnych projektów. Jednym z nich jest prezentowana tu winietka o bardzo dużych wymiarach 13 x 5,5 cm. Jest to ciekawa propozycja, która z pewnością zwróci uwagę waszych gości, czytelna duża czcionka ułatwi wszystkim szybkie odnalezienie...

2,70 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 12 z 44 produktów

Top