Kolekcje zaproszeń ślubnych

Znajdziesz tutaj wyjątkowe kolekcje zaproszeń ślubnych w eleganckim stylu.

Szeroki wybór wzorów i formatów sprawi, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Każde zaproszenie wykonywane jest na indywidualne zamówienie. Możesz wybrać gotowy wzór lub samemu określić wymagania wobec projektu.

Gwarantujemy, że nasze zaproszenia będą  wyjątkową pamiątką tak wzniosłego wydarzenia, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego.


Kolekcje zaproszeń ślubnych 


Podkategorie

Zaproszenia ślubne Eko

Zaproszenia ślubne eko to propozycja dla osób, które stawiają na niespotykany design oraz o...

Zaproszenia ślubne...

Dla wszystkich par ceniących elegancję i klasę przygotowaliśmy wyjątkowe zaproszenia w...

Romantyczne...

Nie ma nic piękniejszego, niż romantyczne uczucie. Jeżeli podzielasz tę opinię, z pewnością...

Zaproszenia ślubne...

Zaproszenia w stylu vintage to specjalna grupa zaproszeń ślubnych przeznaczona dla osób, które...

Zaproszenia ślubne w...

Nasza kolekcja zaproszeń ślubnych w kwiaty to asortyment pełen nieodpartego uroku i ciepła....

Zabawne zaproszenia...

Dla narzeczonych poszukujących zaproszeń ślubnych o niebanalnym i niesztampowym wyglądzie...

Komplety zaproszeń...

Wybierając komplet papeterii ślubnej przyszli małżonkowie zyskują piękne i idealnie pasujące...

Zaproszenia ślubne...

Owocowe zaproszenia ślubne to papeteria idealna dla par, które szukają...

na stronie

Przedstawiony tu projekt zaproszenia ślubnego to idealny przykład, że odpowiednio dobrana grafika może sprawić iż kartka stanie się prawdziwym dziełem sztuki. Cudowna ramka w kształcie czarnej tasiemki wygląda tak realnie, jak gdyby rzeczywiście się na niej znajdowała. W narożnikach kontrastu dodają małe, połyskujące, czerwone kryształki, całość oplata...

4,50 zł
Szybki podgląd

Zaproszenie ślubne wykonane na pięknym papierze dekoracyjnym w kolorze diamentowej bieli z bardzo romantyczną grafiką to świetny wybór dla wszystkich osób, które nie chcą by na ich zaproszeniach znajdowały się zbędne dodatki i świecidełka. Proponujemy jedynie dodanie małej kokardki, która bardzo fajnie pasuje do koloru w jakiej utrzymany jest projekt.

3,50 zł
Szybki podgląd

Różowe zaproszenie ślubne w stylu retro, to bardzo fajny i oryginalny pomysł. prezentowany tu projekt posiada bardzo elegancką grafikę oraz wycięty ornament, na którym znajdują się inicjały pary młodej. Blasku dodaje ciemnoróżowy kryształ, który w połączeniu z dekoracyjną tasiemką wspaniale ozdabia kartkę.

4,50 zł
Szybki podgląd

Miedziany kolor jest bardzo unikalny i niepowtarzalny, każda para poszukująca zaproszeń ślubnych, które wyróżniają się spośród szerokiej oferty, powinna zwrócić uwagę na prezentowany tu projekt. Zaproszenie wspaniale połyskuje w blasku światła zmieniając barwę z miedzi na złoto! Dekorację stanowi tu biała wstążka z koronkami oraz piękna, duża aplikacja.

5,50 zł
Szybki podgląd

Srebrny kolor kojarzy się zawsze z elegancją, nic nie stoi jednak na przeszkodzie by wykorzystać go do stworzenia wesołego zaproszenia ślubnego. Zabawna, rysunkowa grafika pary młodej sprawia że kartka staje się bardzo uniwersalna, można ją bez obaw wykorzystać do zaproszenia gości bez obaw o styl w jakim zaplanowany został ślub i wesele.

4,50 zł
Szybki podgląd

Kwiatowa grafika idealnie pasuje do zaproszeń ślubnych. Jednak odpowiednie dobranie kolorów oraz specjalny srebrny papier z delikatna teksturą może sprawić, że kartka nabierze niepowtarzalny urok. Tak jest właśnie w tym wypadku, prezentowany tu projekt jest zjawiskowy, każdy z zaproszonych gości z pewnością zatrzyma ją jako pamiątkę.

5,50 zł
Szybki podgląd

Delikatny, połyskujący różowy papier w połączeniu z grafiką kwiatów w tym samym odcieniu to mieszanka gwarantująca sukces!. Prezentowane tu zaproszenie ślubne idealnie pasuje do romantycznej uroczystości jaką jest ślub i wesele. Kartka wykonana jest z wysokiej jakości papieru dekoracyjnego, do którego przyklejone są drobne perłowe aplikacje.

4,50 zł
Szybki podgląd

Jeśli ktoś twierdzi że zaproszenia ślubne z serii ECO są nudne i mało eleganckie jest w dużym błędzie!. Przykładem może być prezentowany tu unikalny projekt z cudowną i rzadko spotykaną ekologiczną tasiemką dekoracyjną. W połączeniu z sznurem jutowym oraz grafiką liści stworzyliśmy zaproszenie, które z pewnością zrobi ogromne wrażenie na wszystkich...

5,50 zł
Szybki podgląd

Bardzo uroczy projekt zaproszenia ślubnego z dużą ilością jasnych barw. Żółty, pogodny kolor jest widoczny na całym zaproszeniu, dzięki czemu kartka jest bardzo radosna i pogodna. Zaproszenie wykonane jest na specjalnym połyskującym papierze o kremowym zabarwieniu, a całość oplata żółta tasiemka zawiązana na kokardkę, do której przyklejony jest złoty duży...

3,90 zł
Szybki podgląd

Bardzo pogodne zaproszenie ślubne, wykonane na papierze typu KRAFT z radosną i kolorową grafiką w kształcie wianka. Projekt składa się tylko z jednej, aczkolwiek bardzo grubej kartki, dzięki czemu należy do grupy zaproszeń ekologicznych. Dekorację stanowi tu bardzo gruby sznur jutowy, który zawiązany jest kokardkę.

2,90 zł
Szybki podgląd

Zaproszenia ślubne wykonane na papierze pochodzącym z recyklingu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Żółta barwa papieru ECO jest bardzo unikalna, dołączając do niej drobną dekorację w postaci czerwonego sznurka stworzyliśmy mocny i wyraźny kontrast. Dekorację stanowi duża romantyczna grafika w postaci serca i pary młodej.

2,90 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy Państwu ciekawy projekt zaproszenia ślubnego z pięknym różowym ornamentem. Dekorację stanowi bardzo elegancki papier dekoracyjny w kolorze perłowym, do którego przyklejona jest biała tasiemka z trzema perłami. Zaproszenie jest proste i eleganckie, będzie pasowało do każdego stylu uroczystości ślubnych.

3,50 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 12 z 127 produktów

Top