Koperty

Wbrew pozorom wybór koperty nie pozostaje bez znaczenia. Koperta stanowi zapowiedź tego, co znajduje się w środku. Dlatego istotne jest, aby idealnie komponowała się z jej zawartością.

W naszej ofercie znajdują się zarówno gotowe, jak i ręcznie robione wzory kopert.

Sprawdź i wybierz odpowiedni model dla twojego zaproszenia.


Koperty 


Podkategorie

na stronie

Ozdoba koperta formatu B-6 wykonana z różowego papieru o gramaturze 100 gram. Do koperty wykonana została wkładka z grafiką pastelowego różu.

1,00 zł
Szybki podgląd

Ozdoba koperta formatu B-6 wykonana z papieru pochodzącego z recyklingu o gramaturze 100 gram. Do koperty wykonana została wkładka z grafiką w postaci bukietu ślubnego z polnych kwiatów.

1,00 zł
Szybki podgląd

Ozdoba koperta formatu B-6 wykonana z czerwonego papieru o gramaturze 100 gram. Do koperty wykonana została wkładka z grafiką fioletowych i czerwonych płatków.

1,00 zł
Szybki podgląd

Ozdoba koperta formatu B-6 wykonana z białego papieru o gramaturze 100 gram. Do koperty wykonana została błękitna wkładka z delikatnym białym kwiatem.

1,00 zł
Szybki podgląd

Ozdoba koperta formatu B-6 wykonana z papieru pochodzącego z recyklingu o gramaturze 100 gram. Do koperty wykonana została wkładka z grafiką w postaci dużych zielonych liści.

1,00 zł
Szybki podgląd

Ozdoba koperta formatu B-6 wykonana z jasnoróżowego papieru o gramaturze 100 gram. Do koperty wykonana została wkładka z grafiką fioletowego kwiatu.

1,00 zł
Szybki podgląd

Ozdoba koperta formatu B-6 wykonana z papieru pochodzącego z recyklingu o gramaturze 100 gram. Do koperty wykonana została wkładka z grafiką w postaci zielonych kwiatów akwarelowych, ułożonych w kształcie wianka.

1,00 zł
Szybki podgląd

Ozdoba koperta formatu B-6 wykonana z białego papieru o gramaturze 100 gram. Do koperty wykonana została wkładka z grafiką w postaci bukietu, wykonanego z polnych kwiatów.

1,00 zł
Szybki podgląd

Ozdoba koperta formatu DL wykonana z białego papieru o gramaturze 80 gram, ze względu na wysoką jakość wykończenia idealnie nadaje się do wysyłki ważnej i eleganckiej korespondencji, takiej jak: zaproszenia na ślub, komunię, chrzest, kartki świąteczne czy kampanie marketingowe.

0,50 zł
Szybki podgląd

Ozdoba koperta formatu DL wykonana z ekologicznego papieru o gramaturze 100 gram, ze względu na wysoką jakość wykończenia idealnie nadaje się do wysyłki ważnej i eleganckiej korespondencji, takiej jak: zaproszenia na ślub, komunię, chrzest, kartki świąteczne czy kampanie marketingowe.

0,50 zł
Szybki podgląd

Ozdoba koperta formatu DL wykonana z kremowego papieru o gramaturze 80 gram, ze względu na wysoką jakość wykończenia idealnie nadaje się do wysyłki ważnej i eleganckiej korespondencji, takiej jak: zaproszenia na ślub, komunię, chrzest, kartki świąteczne czy kampanie marketingowe.

0,50 zł
Szybki podgląd

Ozdoba koperta formatu DL wykonana z szarego papieru o gramaturze 80 gram, ze względu na wysoką jakość wykończenia idealnie nadaje się do wysyłki ważnej i eleganckiej korespondencji, takiej jak: zaproszenia na ślub, komunię, chrzest, kartki świąteczne czy kampanie marketingowe.

0,50 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 12 z 59 produktów

Top