Tablice Gości weselnych

Moda na tablice weselne pojawiła się na naszych rodzimych przyjęciach ślubnych stosunkowo niedawno. Ten typ ozdoby jest nie tylko ładnym dodatkiem dekoracyjnym, ale i bardzo funkcjonalnym. Dzięki tablicom gości weselnych zaproszeni uczestnicy przyjęcia w łatwy sposób znajdą swoje miejsce, a także dowiedzą się z kim przyjdzie im dzielić weselny stół.

W naszym sklepie przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę tablic ślubnych. Zadowoleni będą zarówno państwo młodzi poszukujący klasycznych wzorów, jak i zwolennicy nowoczesnych rozwiązań, czy wręcz awangardowych. Piękne i zróżnicowane wzory plus staranność wykonania to gwarancja odnalezienia idealnych tablic przez każdego, kto odwiedzi nasz sklep.


Tablice Gości weselnych 


Drewniana sztaluga to najbardziej popularna podstawa dla weselnych tablic dekoracyjnych. Jest tania, lekka i świetnie nadaje się do dekoracji. Model ten kompatybilny jest z tablicą o dowolnej wielkości. Wykonana jest z drewna bukowego i waży zaledwie 3 kg.

65,00 zł
Szybki podgląd

Biała tablica dla gości weselnych jest najlepszym rozwiązaniem, pasuje bowiem do każdego stylu wesela. Jest elegancka i stylowa, wykorzystano tu piękny zdobiony papier o kryształowym kolorze oraz białą wstążkę z aplikacją. Tablica jest bardzo lekka, dlatego można ją umieścić w każdym miejscu na sali weselnej. Dodając zdobienia w postaci kwiatów będzie...

110,00 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 2 z 2 produktów

Top