Podziękowania Dla Rodziców

Szczególną kategorię papeterii ślubnej w naszym sklepie stanowią podziękowania dla rodziców. Z wielką troską i starannością tworzymy tę grupę podziękowań, mając na uwadze olbrzymi wkład Państwa rodziców nie tylko w przygotowania ślubne, ale w całe Wasze życie.

Właśnie dlatego w sklepie Zapi znaleźć można pokaźną grupę podziękowań, które odpowiadać będą zróżnicowanym potrzebom. Wiemy, że każdy rodzic to zupełnie inna osoba o zróżnicowanych upodobaniach, stąd wielorakość propozycji. Znajdują się tu zarówno kartki o klasycznym wyglądzie, jak i te zwariowane, które z pewnością spodobają się rodzicom młodym duchem. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej kolekcji.


Podziękowania Dla Rodziców 


Przygotowując wiersz z podziękowaniem dla rodziców, warto zadbać o odpowiednie opakowanie, które może stać się również ślubną pamiątką. Prezentowane tu kremowe pudło wraz z kremowymi kwiatami, wygląda prześlicznie. To bardzo luksusowy projekt, w którym możecie przygotować specjalne życzenia. Na dole umieszczono dodatkowo śliczną kokardkę.

30,00 zł
Szybki podgląd

Kremowy kolor jest bardzo romantyczny, w połączniu z białymi kwiatami tworzy piękny kontrast. Wykonana tuba dekoracyjna dla rodziców, wygląda bardzo elegancko, śliczna kokardka i przyklejona zawieszka z napisem "Dla rodziców" dodatkowo upiększa cały projekt. Tego typu produkty często stają się wyjątkową pamiątką ślubną, wasi rodzice z pewnością będą...

Szybki podgląd

Bardzo elegancki i romantyczny projekt tuby dekoracyjnej z kwiatami. Ten klasyczny projekt jest idealnym pomysłem na opakowanie waszego podarunku dla rodziców, podczas podziękowań. Nieskazitelna biel, śliczna tekstura, delikatne kwiaty oraz srebrne serduszko tworzą wspaniały produkt. W środku znajduje się ciekawy wierszyk, który warto przeczytać podczas...

35,00 zł
Szybki podgląd

Tradycja nakazuje, by podczas uroczystości weselnych podziękować swoim rodzicom za trud włożony w wasze wychowanie. Warto na tę specjalną okazję przygotować piękne dekoracyjne opakowanie, w którym znajdzie się kartka z wierszykiem. Prezentowana tu biała tuba z papierowymi kwiatami jest bardzo elegancka i może stać się fajną pamiątką dla waszych rodziców.

35,00 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 4 z 4 produktów

Top