Pudełka Okolicznościowe

Nawet drobiazg ofiarowany w pięknym opakowaniu urasta do rangi najcudowniejszego olbrzymiego prezentu. Z myślą o tej zasadzie stworzyliśmy całą rzeszę uroczych pudełek okolicznościowych, które nadają się idealnie na rozmaite okoliczności. Znajdziecie Państwo zatem zarówno pudełka na słodycze dla weselnych gości, jak i pudełka na prezenty dla solenizantów.

Każda nasza propozycja pudełka okolicznościowego to połączenie praktycznej funkcji kartonika na drobiazgi, z funkcją estetyczną, nadającą każdej uroczystości, czy małej okazji niebywałej efektowności. Każda obdarowana osoba, która otrzyma swój drobiazg w takim pudełku poczuje się doceniona. To niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju małe dzieła sztuki, wnoszące mnóstwo radości i zadowolenia każdemu, kto stanie się ich nabywcą.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo mnóstwo pudełek o oryginalnych kształtach. Wśród nich między innymi pudełka w kształcie sukni panny młodej, czy garnituru pana młodego, jak i w kształcie pudełek prezentowych. To oczywiście zaledwie kilka z wielu propozycji, jakie są dostępne w sklepie Zapi.

Do każdego zakupionego pudełka dołączony jest bilecik z jednym z napisów:

"Na zdrowie!"
"Na szczęście!"
"Do wydania"
"Do schrupania"
"Do ubrania"
"Dla ciała"
"Dla ducha"

Podkategorie

Pudełka na słodycze -...
Ciekawe formy i kształty naszych pudełek na słodycze to sposób na wprawienie...
Urodzinowe
Piękne i oryginalne pudełka urodzinowe wykonane z rozmaitych materiałów...
Pudełka na telegramy i...
Pudełka na telegramy i pieniądze są znakomitym rozwiązaniem i pomocą dla każdej...
Pudełka na wódkę weselną
Zarówno wesele eleganckie, jak i to w nieco luźniejszym stylu...

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Aktywne filtry