Zawieszki Na Butelki

Piękna dekoracja stołu to jeden z tych czynników, który wpływa na dobre samopoczucie gości weselnych. I dlatego, by pomóc w zadbaniu o ten właśnie element stworzyliśmy linię zawieszek na butelki, które sprawią, że stół oraz serwowane na nim napoje wyglądać będą wyjątkowo atrakcyjnie.

Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno zawieszki w stylu klasycznym, jak i te o nowoczesnym designie. To mnóstwo atrakcyjnych propozycji, które zachwycają swoją pomysłowością, formą, kształtem i wzornictwem. Nasze zawieszki wykonane zostały w różnych technikach, co daje klientom mnóstwo możliwości wyboru najodpowiedniejszych do ich wymagań i stylu produktów. Tym samym stworzyć można niepowtarzalny klimat weselny pasujący do motywu ślubu.  


Zawieszki Na Butelki 


na stronie

W prezentowanym projekcie postawiliśmy na róż, nie ma bowiem bardziej romantycznego koloru. Pasuje on idealnie do uroczystości weselnej, jeśli brakuje wam tego koloru prezentowana tu zawieszka będzie idealnym uzupełnieniem dekoracji. Zawieszka wykonana została z jednej kartki, jest bardzo delikatna i subtelna, na pewno spodoba się waszym gościom weselnym.

1,50 zł
Szybki podgląd

Urocza zawieszka na butelkę z mieszanką koloru zielonego oraz różu. Chyba nikt nie wyobraża sobie, by w tym czarującym dniu na stole pojawiły się butelki z oryginalną etykietą. Tradycja nakazuje, aby podmieniać je lub przykrywać za pomocą eleganckich zawieszek, mogą one przybrać dowolną formę, my proponujemy klasyczny prostokątny kształt z miejscem na...

2,00 zł
Szybki podgląd

Jeśli na waszych stołach pojawią się dekoracje w stylu vintage, boho lub planujecie postawić na produkty EKO z pewnością powinien zainteresować was przedstawiony tu produkt. Zawieszka na butelkę, wykonana z papieru pochodzącego z recyklingu oraz jutowym sznurkiem to świetny pomysł na uzupełnienie dekoracji waszej uroczystości.

2,00 zł
Szybki podgląd

Pełna wdzięku i uroku nowoczesna zawieszka na butelkę, w której wykorzystano papier ECO. To uroczy projekt z grafiką polnych kwiatów w narożnikach kartki oraz cienkim jutowym sznurem. Zawieszka posiada kilkanaście unikalnych tekstów, które rozbawią każdego gościa na sali weselnej. 

2,00 zł
Szybki podgląd

Wesele to najbardziej romantyczna uroczystość, na której znajdują się wszystkie najbliższe Wam osoby. Na tę specjalną okazję, przygotowaliśmy bardzo subtelne i lekkie zawieszki, które stanowią idealną dekorację wszystkich butelek, jakie znajdą się na Waszym stole. Zawieszki mają dołączony cienki sznur jutowy.

1,50 zł
Szybki podgląd

Na każdym stole weselnym pojawia się cała masa najróżniejszych butelek. Aby nie psuły one Waszej pięknej dekoracji warto zawiesić na nich specjalnie przygotowane zawieszki. Na zawieszkach znajduje się pogodna grafika w postaci polnych kwiatów oraz zabawne krótkie wierszyki. Kartki wiszą na białej satynowej tasiemce dekoracyjnej.

1,50 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy czerwoną i wyrazistą zawieszkę na butelkę z długą tasiemką satynową. Projekt posiada elegancką grafikę, na której znajdują się drobne gałązki z czerwonymi kwiatami. Zawieszka stanowi ciekawą alternatywę dla coraz mniej popularnych etykiet. To idealna dekoracja do każdego rodzaju butelek.

2,00 zł
Szybki podgląd

Zawieszki na butelki są bardzo ciekawą formą dodatkowej dekoracji stołu weselnego. Proponowany tu wzór składa się z dwóch kartek przyklejonych do siebie na grubej tasiemce piankowej, co sprawia że projekt wygląda na trójwymiarowy. Zawieszka udekorowana jest kolorową, kwiatową grafiką z doklejonym serduszkiem.

3,00 zł
Szybki podgląd

Klasyczna zawieszka na butelkę weselną, która wyróżnia się piękną ciemnobrązową barwą oraz unikalną grafiką w postaci kwiatowego ornamentu. Projekt prezentuje się bardzo elegancko, podnosi prestiż uroczystości urzekając idealnie dobraną, poważną kolorystyką. Zawieszka jest przeznaczona dla osób, które szukają oryginalnych dekoracji stołu weselnego. 

2,00 zł
Szybki podgląd

Klasyczny i elegancki projekt zawieszki na butelki z czerwonym sznurkiem. Od wielu lat tradycja nakazuje, by alkohol podawany na weselu posiadał własną etykietę lub zawieszkę. Są na nich ciekawe intencje, wierszyki, czy zabawne dowcipy. To dobry pomysł, gdyż w ten sposób udekorowane butelki wyglądają bardzo atrakcyjnie.

2,00 zł
Szybki podgląd

Na każdej butelce weselnej znajdują się zazwyczaj eleganckie ozdoby. My proponujemy wykorzystanie stylowej zawieszki, wykonanej na pięknym połyskującym papierze dekoracyjnym z cudowną grafiką liści. Prosty wzór, który z pewnością idealnie udekoruję każdą butelkę na waszym stole. Zawieszka posiada sznurek jutowy zawiązany na kokardkę.

1,80 zł
Szybki podgląd

Ciekawy i bardzo elegancki projekt zawieszki na butelki, który podniesie prestiż waszej uroczystości. Wykonaliśmy dla was produkt o ciemnej, brązowej barwie, który w połączeniu ze złotą aplikacją wygląda zjawiskowo. Rzadko spotykany kolor to dobry wybór dla osób, które szukają produktów odbiegających od standardów.

2,00 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 12 z 28 produktów

Top