Etykiety Samoprzylepne

Szukając odpowiednich etykiet na butelki część par poszukuje wyłącznie etykiet samoprzylepnych. Te niepozorne na pierwszy rzut oka i nie przykuwające uwagi w pierwszej chwili naklejki na butelki mogą stać się prawdziwym hitem wesela. Raz wypatrzone, nie dają o sobie zapomnieć rozochoconym weselnikom.

Nasze etykiety samoprzylepne to grupa bardzo zróżnicowana. Znajdziecie tu Państwo zarówno naklejki z przymrużeniem oka, podkreślające dystans i poczucie humoru pary młodej, jak i etykiety w klasycznym stylu. Czyni to wybór zróżnicowanym, uatrakcyjniając stół.

Osobom, które nie mogą zdecydować się na jeden wzór podpowiadamy, iż w przypadku etykiet samoprzylepnych na ślubne napoje, mogą wybrać one kilka propozycji. Im większa różnorodność (oczywiście w jednym stylu), tym lepiej!


Etykiety Samoprzylepne 


Bardzo piękny komplet etykiet z białymi kwiatami to klasyka, projekt ten zawsze fajnie wygląda na stole weselnym. Przyklejony do wódki staje się elegancką dekoracją, w tym komplecie znajdują się dwie sztuki, na przód butelki oraz jej tył. Na przodzie zamieszczony jest romantyczny wierszyk, na tyle zabawny tekst o składzie trunku. 

Szybki podgląd

Planując wystrój sali weselnej warto trzymać się określonego stylu. Jeśli wasza zabawa będzie charakteryzowała się dekoracjami po staropolsku, przygotowaliśmy dla was bardzo ciekawy wzór etykiet na wódkę. Ich kształt, kolor, oraz grafika jest bardzo wyjątkowa i unikalna. Komplet zawiera dwie etykiety, na przód butelki oraz na jej tył.

20,00 zł
Szybki podgląd

Kremowa etykieta z pięknymi ornamentami i białymi różami. Bardzo ciekawa brązowa barwa oraz białe róże, tworzą tu bardzo delikatny i romantyczny klimat. Projekt jest uniwersalny, pasuje do większości butelek z wódka weselną. Nie zabrakło tu również ciekawe, krótkiego wierszyka na cześć Pary Młodej.

Szybki podgląd

Każda butelka z wódką weselną powinna wyglądać wyjątkowo. Dlatego dekoruje się ją bardzo często pięknymi etykietami, projekt przedstawiony tutaj jest bardzo elegancki. Białe róże i obrączki to klasyka, która zawsze pasuje na uroczystości weselnej. Etykieta jest subtelna i spokojna z pewnością podniesie prestiż waszej uroczystości.

Szybki podgląd

Bardzo ciekawy i romantyczny projekt etykiety na wódkę weselną, utrzymany w różowo - błękitnych odcieniach. Grafika przedstawia gołębie, które są symbolem szczęścia oraz róże kojarzone również zawsze z pięknem i romantyczną chwilą. Krótki wierszyk zamieszczony na etykietach jest bardzo lekki i zabawny. Etykiety pasują do każdego stylu wesela.

17,00 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 5 z 5 produktów

Top