Pudełka na słodycze - podziękowanie dla gości weselnych

Ciekawe formy i kształty naszych pudełek na słodycze to sposób na wprawienie gości w niekłamany zachwyt. Nasze pudełka to dobry pomysł zarówno na drobne prezenty dla gości weselnych, urodzinowych, czy uczestników kinderbalu. Mnóstwo wzorów i kolorów oraz bardzo nowoczesny design sprawiają, że wybór jest naprawdę trudny.

Każde pudełko na słodycze wykonane zostało z wielką starannością, przez co zachwyca swoją jakością i wyglądem. Można umieścić w nim kila ciastek, czekoladek, czy cukierków i tym samym podziękować gościom za przybycie na uroczystość.  


Pudełka na słodycze - podziękowanie dla gości weselnych 


na stronie

Przygotowując dla swoich gości ciasto lub inne słodycze w ramach podziękowania za przybycie na waszą uroczystość, warto zadbać o eleganckie opakowanie. Prezentowane tutaj pudełko jest bardzo luksusowe i pięknie się prezentuje. Posada wygodną rączkę oraz napis dekoracyjny 3D Dziękujemy". 

2,50 zł
Szybki podgląd

Po zakończonej uroczystości weselnej, zawsze zostają duże ilości ciasta i słodyczy, warto podarować te słodkości waszym gościom. Jest to miły gest z którego z pewnością wszyscy się ucieszą. Dekoracyjne pudełka świetnie nadają się do pakowania takich podarunków, są proste w złożeniu i bardzo ładnie się prezentują. Na przodzie widnieje wierszyk z...

2,50 zł
Szybki podgląd

Ozdobne pudełko z rączka i wierszykiem to idealny pomysł, by zapakować waszym gościom drobny poczęstunek na drogę powrotną. Duże rozmiary opakowania pozwalają na zapakowanie większych ilości słodyczy. Dzięki rączce pudełko można swobodnie przenosić, na przodzie znajduje się piękny ornament, który sprawia że całość wygląda bardzo elegancko.

2,50 zł
Szybki podgląd

Pudełko w którym zmieszczą się spore ilości słodyczy weselnych to dobry pomysł, by podziękować waszym gościom weselnym za przybycie. Pudełko jest składane, nie wymaga klejenia, dzięki czemu idealnie nadaje się do pakowania ciasta i innych słodkości pozostałych po zakończeniu wesela. Posiada wygodną rączkę oraz złoty dekoracyjny wierszyk.

2,50 zł
Szybki podgląd

Klasyczne opakowanie na słodycze z ciekawym zamknięciem w postaci białej etykiety z napisem "Thank you". Torebki są nie tylko ciekawą dekoracją, należą do grupy z gatunku ekologicznych. Wasi goście na pewno docenią takie upominki, to bardzo miły gest. W opakowaniu znajduje się 6 szt torebek.

4,50 zł
Szybki podgląd

Klasyczne torebki na słodycze dla gości weselnych. To najlepszy i najtańszy sposób na zapakowanie waszym najbliższym drobnych poczęstunków. Torba zamykana jest poprzez etykiety w kształcie koła z napisem "THANK YOU". Bardzo fajny i prosty sposób by podziękować wszystkim zgromadzonym za przybycie. W opakowaniu znajduje się 6 szt torebek.

4,50 zł
Szybki podgląd

Serce jest symbolem szczęścia, postanowiliśmy wykorzystać je do wykonania uroczego pudełeczka dla waszych gości weselnych. Projekt bardzo romantyczny, który idealnie nadaje się jako opakowanie małych podarunków. Przez wycięte okienko widać co znajduje się w środku, jako dodatkową dekorację można wykorzystać kolorową wstążkę.

1,80 zł
Szybki podgląd

Pudełko wykonane z ekologicznej tektury o klasycznym kwadratowym kształcie. W zestawie znajduje się zawieszka do samodzielnego wypisania oraz sznurek. Projekt bardzo modny, i praktyczny, z pewnością ślicznie będzie wyglądał na waszych stołach weselnych. Tego typu dodatki są zawsze bardzo ciepło przyjęte przez wszystkich uczestników zabawy.

2,00 zł
Szybki podgląd

Ekologiczne produkty są bardzo modne i często wybierane jako dekoracja sali weselnej. Mamy dla was coś idealnego jeśli również zależy wam na tego typu produktach. Małe ekologiczne pudełko z zawieszką o nowoczesnym kształcie to świetny pomysł, projekt będzie pasował do każdego stylu wesela. Każda osoba szanująca przyrodę doceni wasz pomysł i starania o...

2,00 zł
Szybki podgląd

Śliczne małe, różowe pudełeczko w kropki to bardzo słodki pomysł na podarunek dla najbliższych. Każdy z gości weselnych z pewnością ucieszy się gdy otrzyma od was taki podarunek. Bez względu na zawartość to bardzo miły gest, który docenią wszyscy goście. Pudełeczko wykonane jest z papieru, jako dekorację zastosowano tu brązową wstążkę.

1,80 zł
Szybki podgląd

Nowoczesne małe pudełka z zawieszkami to świetny pomysł na dekorację stołu weselnego. Po pierwsze wspaniale wyglądają, po drugie sprawią radość waszym gościom. Drobne podarunki w postaci słodyczy lub małych przedmiotów zawsze są bardzo ciepło przyjęte przez wszystkich uczestników wesela. Pudełka występują w trzech kolorach, białym, kremowym oraz grafitowym.

19,00 zł
Szybki podgląd

Eleganckie białe pudełko z ornamentem to idealny pomysł, na opakowanie drobnego podarunku dla waszych gości weselnych. Pudełeczko wygląda bardzo uroczo, można w nim przechowywać jednak tylko bardzo drobne przedmioty. Dla gości liczy się każdy miły gest, dlatego warto ofiarować im pożegnalna pamiątkę chociażby w postaci słodkości.

1,50 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 12 z 18 produktów

Top