Pudełka na telegramy i pieniądze

Pudełka na telegramy i pieniądze są znakomitym rozwiązaniem i pomocą dla każdej pary, która w dniu swojego ślubu z całą pewnością otrzyma mnóstwo kartek z gratulacjami, a także z pieniędzmi. Jeśli nie chcecie martwić się o to, gdzie ulokować wszystkie tego typu prezenty i gratulacje, nasze pudełka są niezastąpionym rozwiązaniem. Wasza druhna, czy świadek (lub goście bezpośrednio) umieszczą w nich kartki, czy telegramy, które przeczekają przyjęcie weselne.

W sklepie Zapi znajdą Państwo mnóstwo ciekawych propozycji pudełek na telegramy i pieniądze. Poczynając od klasycznych, na tych o oryginalnych kształtach i wyglądzie kończąc, każde może stać się nie tylko przydatnym gadżetem w dniu ślubu, ale i stylową oraz oryginalną ozdobą.


Pudełka na telegramy i pieniądze 


Jeśli szukacie odpowiedniego pudełka, w którym będziecie mogli przechowywać pieniądze zebrane podczas ślubu, przygotowaliśmy dla was bardzo elegancki projekt. Białe pudełko udekorowane szeroką, delikatną tasiemką, do której przyczepione zostały przepiękne bordowe małe różyczki. Piękna ślubna pamiątka, która z pewnością przyda wam się podczas uroczystości.

19,00 zł
Szybki podgląd

Każda Młoda Para będzie potrzebowała eleganckiego pudełka na zebrane pieniądze ślubne. Kremowy kolor jest bardzo romantyczny i często wybierany na uroczystościach ślubnych. Prezentowany tu projekt jest udekorowany dodatkowo kremową tasiemką oraz dużą srebrną aplikacją. Po ślubie może służyć jako jedna z wielu pięknych pamiątek.

19,00 zł
Szybki podgląd

Eleganckie białe pudełko na pieniądze ze srebrną aplikacją. Para Młoda będzie mogła chować tu wszystkie swoje zgromadzone kosztowności. Pudełeczko jest ozdobione białą taśmą dekoracyjną, na której umieszczona została srebrna aplikacja. Pudełko jest sztywne i grube, będzie to jedna z wielu pamiątek ślubnych.

19,00 zł
Szybki podgląd

Kremowy kolor jest często wybierany przez Pannę Młodą, jeśli planujesz założyć suknię ślubną w tej uroczej barwie, warto dopasować kolorystycznie pozostałe przedmioty dekoracyjne. Jedną z drobnostek o których często się zapomina jest właśnie pudełko na telegramy. Dzięki niemu wszystkie koperty z życzeniami trafią do jednego miejsca.

35,00 zł
Szybki podgląd

Nowoczesny minimalistyczny styl pudełka na telegramy. Jak widać na zdjęciach projekt jest bardzo romantyczny, pomimo iż nie ma tu żadnych dodatkowych dekoracji graficznych, całość prezentuje się bardzo elegancko. To głównie zasługa utrzymania jednakowej barwy, zarówno pudełko jak i dekoracyjne malutkie białe kwiaty są w kolorze białym, który idealnie...

35,00 zł
Szybki podgląd

Uroczy i romantyczny projekt pudełka na telegramy, które na pewno przyda Wam się podczas składania życzeń. Klasyczny biały kolor, duża pojemność oraz piękne serce na środku wykonane z malutkich kwiatów. Dookoła pudełka przeciągnięty jest również biały sznurek, który zawiązany na kokardkę w środku serca dodatkowo urozmaica ten cudowny projekt.

36,00 zł
Szybki podgląd

Ekologiczny projekt pudełka na telegramy to bardzo ciekawy pomysł, utrzymany w stylu Vintage wygląda bardzo atrakcyjnie. Opakowanie ma żółtawo - brązową barwę i duże wymiary, dzięki czemu na pewno nie zabraknie w nim miejsca na koperty od waszych gości. Jako dekorację zastosowano tu białą koronkę do której przyczepione są malutkie kwiatki i serduszko.

42,00 zł
Szybki podgląd

Białe pudełko na telegramy udekorowane napisem 3D "Dziękujemy". Na całym projekcie występuje piękny romantyczny ornament w postaci kwiatów. To słodkie pudełko z pewnością przyda się wam przyjmując od zaproszonych gości telegramy. Pudełko jest dużych rozmiarów, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że zabraknie w nim miejsca.

28,00 zł
Szybki podgląd

Klasyczne białe pudełko na telegramy i pieniądze z ciekawą grafiką z ornamentem i kwiatami. Odbierając życzenia warto mieć przygotowane specjalne pudełko, do którego będziecie mogli umieścić dużą ilość kopert z życzeniami. Projekt przedstawiony tutaj jest prosty i elegancki, nie posiada zbędnych dekoracji, ozdabia go wyłącznie ciekawa oprawa graficzna.

27,00 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 9 z 9 produktów

Top