Pudełka na wódkę weselną

Zarówno wesele eleganckie, jak i to w nieco luźniejszym stylu wymaga odpowiednich dodatków, które tworzą klimat uroczystości. Jednym z takich dodatków, które z całą pewnością potrafią odmienić wygląd sali, a w szczególności stołu, są pudełka na wódkę weselną. Pudełka te wykorzystać można ponadto do zapakowania wódki, którą para młoda wręczać będzie gościom na zakończenie wesela w ramach podziękowania za przybycie i wspólną zabawę.

Pudełka na alkohol dostępne w sklepie Zapi stworzone zostały z myślą o klientach o różnych potrzebach. Znajdą się wśród nich zarówno te, o prostym, klasycznym wyglądzie, jak i te o nieco zwariowanym designie. Dzięki temu każdy znajdzie na swoje wesele pudełko na wódkę weselną, które pasować będzie idealnie do stylu wesela.


Pudełka na wódkę weselną 


Bardzo szykowne i eleganckie białe pudełko z napisem "Dziękujemy" to dobry pomysł, by zapakować waszym gościom pozostały alkohol z wesela. To miły gest, na który czeka wiele osób po zakończeniu waszej uroczystości. Warto przygotować dekoracyjne opakowania, by rozdawane butelki nie potłukły się w czasie transportu.

2,80 zł
Szybki podgląd

Po każdym weselu zostają pokaźne ilości wódki weselnej bądź innych alkoholi. W ramach podziękowania waszym gościom za przybycie, warto przygotować specjalne opakowania, w których rozdawane będą owe pozostałe trunki. To miły gest, na który czeka zawsze wielu chętnych. Oferowane tu pudełka są bardzo eleganckie i proste w złożeniu. 

Szybki podgląd
pokaż 1 - 2 z 2 produktów

Top