Balony weselne

Balony weselne to gadżet szczególnie uwielbiany przez dzieci. Zwłaszcza, gdy z elementu dekoracyjnego przemienia się w produkt przeznaczony do zabawy. To hit każdego wesela na którym wraz z dorosłymi bawią się najmłodsi. Ale balony weselne przydadzą się i na tych weselach, na których nie przewiduje się uczestnictwa dzieci. Wówczas stanowią one głównie dekorację, która upiększy otoczenie. Nasz sklep poleca mnóstwo różnokolorowych balonów, które posłużyć mogą do udekorowania nie tylko weselnej sali, ale i kościoła, czy samochodu – wedle uznania państwa młodych.
Wiele kolorów i rozmaite kształty balonów weselnych sprawiają, iż można stworzyć z nich ozdoby weselne, które nie tylko nie będą wyglądać kiczowato, ale i wniosą powiew świeżości i oryginalności. To również świetny sposób na to, by przywitać gości, czy rozśmieszyć ich – wystarczy ozdobić salę balonem z wesołym napisem, czy rysunkiem.


Balony weselne 


na stronie

Balony to nieodłączny dodatek do uroczystości ślubnych, mają wiele kształtów i kolorów. Jednak nic bardziej nie pasuje w tym dniu jak nieskazitelna biel w kształcie serc! Prezentowane tu balony są duże i wytrzymałe, z pewnością będą przyjemną atrakcją nie tylko dla najmłodszych uczestników. Będą idealnie pasowały do każdego stylu ślubu oraz wesela.

18,00 zł
Szybki podgląd

Białe balony od zawsze goszczą na każdej uroczystości ślubnej. Są urocze i idealnie pasują jako dekoracja kościoła oraz sali weselnej. Chyba nikt nie wyobraża sobie zabawy bez tych uroczych dekoracji. Proponujemy Wam zakup paczki 25 szt. białych balonów z różnymi wzorami. Wzory te zostały przygotowane specjalnie z myślą o ślubie dzięki czemu będą...

22,00 zł
Szybki podgląd

Balony to obowiązkowa dekoracja każdej uroczystości. To produkt kochany i uwielbiany, który bawi od wielu pokoleń wszystkich gości. Jednak by odpowiednio udekorować waszą salę weselną, będziecie potrzebowali specjalnych patyczków, dzięki którym wasze balony będzie można szybko i łatwo umieścić w dowolnym miejscu. Patyczki sprzedawane są w paczka po 10szt. 

5,00 zł
Szybki podgląd

Duże balony bardzo fajnie wyglądają na sali tanecznej, ale nie tylko. Tworzą ciekawą dekorację zarówno kościoła, jak i stołów weselnych, czy miejsca Pary Młodej. Produkty dmuchane na hel unoszą się zawsze do góry, dzięki czemu nie ma obawy że zostaną uszkodzone. Takie produkty będą się pięknie prezentowały, do samego końca imprezy. 

18,00 zł
Szybki podgląd

Z pośród wielu wzorów balonów, rzadko spotykane są dekoracje w złotym kolorze. Prezentowany tu projekt, posiada właśnie taki nadruk, ozdobne róże pięknie wyglądają na białym podkładzie. Balony będą wyglądały bardzo elegancko, to wyjątkowy projekt, który na pewno zrobi duże wrażenie na waszych gościach.

18,00 zł
Szybki podgląd

Każdy, kto organizuje własny ślub i wesele, będzie potrzebował ciekawych dodatków, zarówno do dekoracji kościoła, samochodu ślubnego czy restauracji. Balony są uniwersalnym produktem, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Prezentowany tu projekt białego balonu posiada ciekawą grafikę w postaci czerwonych serduszek.

18,00 zł
Szybki podgląd

Balony na hel są ciekawym pomysłem na dekoracje weselne. Projekt przedstawiony tu jest bardzo krzykliwy, czerwony kolor z białymi sercami daje bardzo fajny kontrast. To dodatki, które idealnie pasują do hucznych zabaw, wesele z pewnością jest uroczystością, na których nie może ich zabraknąć.

18,00 zł
Szybki podgląd

Duże balony na hel są bardzo często wybierane jako dekoracja ślubu i wesela. To bardzo ciekawy pomysł, który bawi i wzrusza piękną grafiką w postaci gołębi i napisem "Wiwat Młodzi!". Jeśli zależy wam na pięknym i romantycznym wystroju sali weselnej z pewnością powinniście zastanowić się nad wyborem tego produktu.

18,00 zł
Szybki podgląd

Duże balony weselne są bardzo ciekawym dodatkiem dekorującym sale weselne. Przedstawiony tu projekt wykonany jest z białej transparentnej gumy, na której znajduje się duże serce, a w nim nadruk "Szczęść Boże Młodej Parze". Balony są nieodłączną częścią dekoracji ślubnych, od wielu lat cieszą i bawią gości weselnych.

18,00 zł
Szybki podgląd

Eleganckie białe balony z ornamentem, będą pasowały do każdego stylu wesela. Balony są wykonane z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu nie będą pękały podczas zabawy weselnej. To dekoracja, której nie może zabraknąć na żadnym ślubie, wszyscy je kochają, stanowią świetne uzupełnienie wystroju sali.

Szybki podgląd

Różowy kolor jest bardzo romantyczny i często wybierany podczas ważnych uroczystości. Prezentowane tu duże i wytrzymałe balony mają piękną barwę w postaci metalicznego różu, z dekoracją graficzną w postaci białych motyli. To bardzo ciekawy projekt, który z pewnością będzie bawił waszych gości weselnych podczas zabawy weselnej.

1,30 zł
Szybki podgląd

Motyle zawsze kojarzone były z romantyczną chwilą, są urocze i często wykorzystuje się je jako dekorację różnych uroczystości. Prezentowane tu duże, białe balony posiadają ciekawą grafikę w postaci tych małych motyli. Są one wytrzymałe i z pewnością będą fajnie bawiły waszych gości weselnych.

1,30 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 12 z 15 produktów

Top