Świece

Jeden z najbardziej stylowych i uroczych elementów dekoracyjnych stołu – świece – to element obowiązkowy każdego wesela w romantycznym stylu. Dzięki dostępnym w sklepie Zapi świecom udekorujecie Państwo nie tylko stoły, ale i całą salę weselną, tworząc niesamowity nastrój oraz klimat.
Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy piękne, różnokolorowe świece, o rozmaitych kształtach. Będą one pięknie prezentować się na stole, zwłaszcza po zmroku, jeśli zdecydujecie się na zapalenie ich. Zarówno świece tradycyjne, jak i te kształtne stanowią wyjątkowy element dekoracyjny, o którym warto pamiętać.


Świece 


na stronie

Jeśli pragniecie by na waszym stole weselnym znajdowały się tylko najwyższej jakości produkty, z pewnością powinniście wybrać metalizowane świece. Dzięki specjalnej powłoce, ich kolor jest bardzo soczysty i wyraźny, a powłoka lśniąca i delikatna. Prezentowane tu świece w kształcie kuli, wspaniale się prezentują, dzięki dużej gamie kolorów, każdy znajdzie...

6,90 zł
Szybki podgląd

Na każdym stole weselnym, zawsze znajdziemy różne rodzaje świec, począwszy od klasycznych stożkowych, po klubowe, w kształcie dysku lub innych dowolnych kształtach. Prezentowane tu świece są w kształcie kuli, to bardzo uniwersalny projekt, który pasuje do każdego stylu wesela. Zmatowione są bardzo naturalne i na pewno będą wspaniale komponowały się z...

6,30 zł
Szybki podgląd

Kuliste świece są bardzo modne i wspaniale wyglądają jako dekoracja stołu, ale nie tylko. Mogą służyć również jako dekoracja kościoła, czy wystroju sali weselnej, są uniwersalne. Dzięki rozmaitym kolorom można je bardzo fajnie dopasować do stylu w jakim zorganizowaliście waszą uroczystość. Powłoka świec jest lakierowana, przez co wygląda bardzo elegancko.

6,50 zł
Szybki podgląd

Przedstawiamy wam najbardziej luksusowy produkt wśród świec, złota gruba świeca metalizowana. Projekt ten będzie wspaniale wyglądał na stole z czerwonymi wstawkami, oczywiście w połączeniu z innym kolorem, złota świeca prezentuje się również bardzo elegancko. Jej powłoka jest bardzo delikatna, a kolor soczysty i wyrazisty. Czas palenia się wynosi 20...

8,00 zł
Szybki podgląd

Bardzo elegancka świeca klubowa o wymiarach 12 x 6 cm to dobry pomysł na dekorację wystroju sali weselnej. Perłowy kolor jest uniwersalny, dzięki czemu pasuje do każdego stylu wesela. Świeca jest metalizowana, po zapaleniu płomień będzie się utrzymywał przez ok 20 godzin, to w zupełności wystarczy na całą noc zabawy.

8,00 zł
Szybki podgląd

Grube stożkowe świece są bardzo dobrym pomysłem na dekoracje stołów weselnych. Można je wykorzystać na wiele różnych sposobów, pięknie się prezentują zarówno same, jak i z dekoracjami w postaci girland, płatków róż oraz innych ciekawych zdobień. Oferujemy możliwość wyboru kilku kolorów, dzięki czemu świece można idealnie dopasować stylu w jakim...

7,50 zł
Szybki podgląd

Klasyczne białe świece to dekoracja, która zawsze pasuje do każdego wystroju. Od wieków zdobią stoły na każdej ważnej uroczystości, to sprawdzona metoda, nic w tym dziwnego dodają ciepła, są bardzo romantyczne i naturalne. Prezentowane tu świece są grube i starczają na 20 godzin palenia.

7,50 zł
Szybki podgląd

Dekorując stoły weselne warto wykorzystać ciekawe projekty świec, prezentowane tu świece mają kształt dysku i świetnie nadają się do wazonów wypełnionych wodą. Utrzymują się one na powierzchni tworząc niepowtarzalny wystrój, tego typu dodatki zawsze są mile widziane na każdej uroczystości. Duży wybór pięknych kolorów umożliwia dopasowanie ich do motywu, w...

2,00 zł
Szybki podgląd

Wśród świec stożkowych, najbardziej eleganckie są metalizowane, ich kolory są bardzo soczyste, a powłoka błyszcząca. Prezentowane tu trzy kolory: czerwony, złoty i perłowy to najlepszy wybór do dekoracji stołów weselnych. Świece są standardowych wymiarów 24 cm i wystarczają na około 5 godzin palenia.

2,40 zł
Szybki podgląd

Świece stożkowe idealnie pasują do dekoracji każdego stołu, jeśli organizujecie własną uroczystość weselną, nie możecie o nich zapomnieć! Klasyczny prosty wzór, bez zbędnych dekoracji będzie na pewno pasował do każdego stylu. Bogaty wybór kolorów pomoże wam dopasować świece do motywu, w jakim zdecydowaliście się przygotować wasze wesele.

1,95 zł
Szybki podgląd

Stożkowe świece są bardzo popularne, pasują do wielu dekoracji. Dzięki dostępnym kolorom: czerwonym, złotym i perłowym można dopasować je do każdego stylu wesela. Świece są metalizowane, dzięki czemu będą wyglądały bardzo elegancko, ich kolory są bardzo soczyste, a czas palenia wynosi 6 godzin.

2,60 zł
Szybki podgląd

Różowy kolor zawsze pięknie prezentuje się na uroczystościach weselnych, są bardzo romantyczne i pasują do wielu dekoracji ślubnych. Długie klasyczne świece są bardzo piękne, od wielu lat wykorzystywane są podczas dekoracji stołu weselnego. Prezentowane tu świece są długie, mają bowiem 29 cm, dzięki temu wystarczą aż na 6 godzin palenia.

2,10 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 12 z 13 produktów

Top