Kieliszki weselne

Toast wznoszony za pomyślność świeżo poślubionej pary młodej to podstawa każdego wesela. Warto moment ten uświetnić za pomocą pięknych kieliszków, które będą stanowiły jeden z istotnych elementów dekoracyjnych stołu weselnego. Ten drobny element, często bardzo niepozorny, jest tak naprawdę szalenie istotny, bowiem pozwala zaproszonym gościom poczuć się wyjątkowo. Piękne kieliszki o ładnych kształtach, z pomysłowymi wzorami, czy ozdobami są prawdziwą zachętą do tego, by wspólnie świętować i wznosić toasty za pomyślność młodej pary.
W naszym sklepie znajdą Państwo szereg kieliszków przeznaczonych do picia rozmaitych alkoholi. Są wśród nich zarówno kieliszki do typowej wódki weselnej, nieodzowne na każdym weselu kieliszki do szampana, a także kieliszki do win.


Kieliszki weselne 


Bardzo trafiony projekt kieliszków udekorowanych specjalnie na uroczystość weselną dla Pary Młodej. Przygotowano tu dwa wzory, pierwszy to kwiatek z elegancką, długą tasiemką dla Panny Młodej, drugi to czarna mucha zrobiona z tasiemki specjalnie dla Pana Młodego. Kieliszki są duże, maja bowiem 50 ml pojemności, to ciekawy i nowoczesny projekt.

28,00 zł
Szybki podgląd

Jeśli szukacie ciekawych projektów kieliszków do wódki dla Pary Młodej trafiliście idealnie. Przedstawiamy wam jeden z najbardziej luksusowych projektów, które na pewno będą wspaniale prezentowały się na każdym weselu. Drobne kieliszki nie potrzebują dużych dekoracji, zastosowane tu białe kwiaty u podstawy i długa, cienka biała tasiemka wyglądają...

28,00 zł
Szybki podgląd

Para młoda powinna mieć specjalnie przystrojone kieliszki, nie tylko do szampana, ale także do wina czy wódki. Takie dekoracje zawsze pięknie wyglądają i dodają uroku na stole. To wspaniałe wyróżnienie, które powoduje że Para Młoda czuje się w tym dniu wyjątkowo. Projekt przedstawiony tu jest unikalny i pasuje do każdego rodzaju wesela.

23,00 zł
Szybki podgląd

Jest wiele eleganckich projektów kieliszków dekoracyjnych do szampana. Postanowiliśmy przygotować dla was coś zupełnie innego i... zabawnego. Kieliszki z czarnym krawatem dla Pana Młodego oraz z sukienką z falbankami dla Panny Młodej. Projekt wygląda śmiesznie i na pewno będzie miłym akcentem, który rozbawi waszych gości weselnych.

30,00 zł
Szybki podgląd

Na każdym stole weselnym piękne dekoracje dodają unikalnego wystroju, każdy szczegół ma ogromne znaczenie. Jedną z ważniejszych spraw jest odpowiednia dekoracja kieliszków do szampana dla Pary Młodej. Przygotowaliśmy dla was prosty lecz bardzo luksusowy projekt, który dzięki czemu wystrój stołu Pary Młodej zyska niepowtarzalnego uroku.

29,00 zł
Szybki podgląd

Jeśli szukacie klasycznych kieliszków z dekoracją dla pary młodej, przedstawiamy wam prosty, jednak bardzo elegancki projekt. Niskie kieliszki, które owinięte są białą taśmą, jako dekorację wykorzystano tu urocze białe różyczki. Kieliszki mają pojemność 150 ml i sprzedawane są w paczkach po 2szt.

29,00 zł
Szybki podgląd

Przedstawiamy wam bardzo ciekawy projekt kieliszków do szampana dla pary młodej. Ich wzór jest wyjątkowy i z pewnością przyciągnie wzrok waszych gości weselnych. Tego typu ozdoby zawsze cieszą się dużą popularnością. Jako dekorację zastosowano tu srebrną zawieszkę przy kieliszku dla Panny Młodej oraz czarną tasiemkę ze srebrnym kluczem dla Pana Młodego.

39,00 zł
Szybki podgląd

"Serca dwa..." jak mogło by zabraknąć tych pięknych symboli na waszym weselu. Jeśli połączycie tą uroczą dekorację ze złotym kolorem, efekt będzie naprawdę wspaniały. Prezentujemy wam bardzo romantyczne kieliszki do szampana dla Pary Młodej, które udekorowane są grubą białą tasiemką, do któej przyczepione zostały złote serduszka. 

39,00 zł
Szybki podgląd

Trudno jest dobrać idealne dekoracje ślubne, które będą ze sobą pasowały. Nasza propozycja to piękne i zawsze romantyczne białe kwiaty. To uniwersalne rozwiązanie, które zawsze pasuje do każdego stylu wesela. Podłużne kieliszki, wyglądają elegancko bez jakichkolwiek dekoracji, dodając do nich białe kwiaty stały się naprawdę wyjątkowe i jedyne w swoim...

40,00 zł
Szybki podgląd

Podczas wznoszenia toastu weselnego, tradycja nakazuje by kieliszki pary młodej były pięknie ozdobione. Prezentowany tu komplet jest naprawdę bardzo elegancki, białe kwiaty i długa wstążka dają wspaniały efekt. Kieliszki mają smukły kształt i z pewnością będą wspaniale prezentowały się na waszym weselu.

39,00 zł
Szybki podgląd

Bardzo fajny komplet kieliszków, które będą idealnie służyć parze młodej na pierwszy toast weselny. Są smukłe i eleganckie, jako ozdobę zastosowano tu białą koronkę z lnianym sznureczkiem zawiązanym na kokardkę oraz dwoma, drobnymi, jasnoróżowymi różyczkami. Produkt z pewnością będzie pasował do każdego stylu uroczystości.

40,00 zł
Szybki podgląd

Jak tradycja nakazuje, pierwszy toast weselny powinien być wykonany za pomocą udekorowanych kieliszków. Jeśli chcesz mieć pewność wysokiej jakości przygotowanych kieliszków, proponujemy gotowy zestaw dwóch sztuk. Są one bardzo eleganckie, jako ozdobę zastosowano tu białą koronkę i białe różyczki. Pojemność kieliszków to 160 ml.

38,00 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 12 z 12 produktów

Top