Lampiony szczęścia

Latające lub pływające – lampiony szczęścia to coraz modniejszy element, który służy nie tylko jako dekoracja, ale i forma rozrywki podczas wesela. Aby w sposób wyjątkowy świętować ten wyjątkowy dzień warto zakupić lampiony szczęścia, które różnią się kolorami i wzorami – słowem zróżnicowanym designem. Dzięki nim upiększymy wesele, a jednocześnie rozerwiemy swoich gości, którzy podziwiać będą wznoszące się w niebo kolorowe, zdobne lampiony lub też obserwować będą, jak pływają po stawie, czy jeziorku. To kapitalny pomysł na celebrowanie nie tylko wesela, ale wszystkiego wkoło co dobre, piękne i cieszące  nas na co dzień. Słowem lampiony szczęścia, to akcesoria dzięki którym wspólnie można dzielić się szczęściem.


Lampiony szczęścia 


Wesele to idealna okazja na ciekawe atrakcje, które pozytywnie zaskoczą waszych gości weselnych. Jeśli organizujecie wasze przyjęcie niedaleko jeziora lub rzeki macie szczęście! Możecie wykorzystać ciekawy i bardzo romantyczny pomysł puszczania pływających lampionów szczęścia. Efekt rozpalonych lampionów podczas mroku, poruszy na pewno wszystkich...

27,00 zł
Szybki podgląd

Podczas uroczystości ślubnych warto zorganizować dla waszych gości weselnych ciekawe atrakcję. Jednym z ciekawszych propozycji, która jest prosta w przygotowaniu a jednocześnie bardzo romantyczna i widowiskowa to puszczanie lampionów szczęścia. Unoszące się w górze lampiony tworzą wspaniałe widowisko, które pozostanie w Waszych serca do końca życia.

6,00 zł
Szybki podgląd

Latające lampiony to świetny pomysł na zabawę podczas uroczystości weselnych. Jeśli pragniecie, by na waszej uroczystości pojawiły się ciekawe atrakcje, latające lampiony z pewnością będą odpowiednim wyborem. Do wyboru znajduje się wiele ciekawych kolorów, dzięki czemu każdy z zaproszonych gości będzie mógł wybrać coś dla siebie. W paczce znajduje się 10...

58,00 zł
Szybki podgląd

Podczas uroczystości weselnych, jest wiele ciekawych pomysłów, które przyciągną i zaciekawią waszych gości weselnych. Jednym z nich jest puszczanie lampionów. To piękny moment, w którym na tle ciemnego nieba unoszą się białe lampiony w kształcie serca. Romantyczna chwila, która z pewnością pozostanie w sercach wszystkich zgromadzonych jak i Pary Młodej.

6,00 zł
Szybki podgląd

Wesele to najpiękniejszy dzień w życiu każdego z nas. Podczas tej magicznej nocy warto skorzystać z ciekawych pomysłów, które dodatkowo zostaną na długo zapamiętane przez wszystkich zaproszonych gości. My proponujemy romantyczna chwilę, podczas której para młoda puści w górę piękne, duże, czerwony lampiony w kształcie serca.

6,00 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 5 z 5 produktów

Top