Numery stołów

Numery stołów to bardzo dobry sposób nie tylko na posadzenie gości na przyjęciu weselnym, ale i ciekawą dekorację. W ofercie pracowni artystycznej Zapi znajduje się duża ilość różnorodnych propozycji, poczynając od tych o klasycznym wyglądzie, na nowoczesnych kończąc. Piękne numery stolików w stylu eko, czy glamour, propozycje kwiatowe, eleganckie, czy „z przymrużeniem oka” – słowem znaleźć można tu propozycję dla każdego. Bardzo dobra jakość wykonania, ciekawy design plus konkurencyjne ceny sprawiają, że klienci są zawsze zadowoleni z zakupów.


Numery stołów 


na stronie

Jeśli wasze stoły weselne będą oddzielone, nie może na nich zabraknąć kart z numerem stołu. Ułatwi to waszym gościom w znaczący sposób odnalezienie swojego miejsca na sali. Proponujemy wykorzystanie do tego celu eleganckiej papeterii ślubnej, jaką przedstawiamy właśnie tutaj. Mała brązowa karta udekorowana złotą aplikacją będzie wspaniale prezentowała się...

4,00 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy Wam bardzo elegancką kartę z numerem stołu, która podniesie prestiż każdej uroczystości. Karta wykonana jest na połyskującym, perłowym papierze dekoracyjnym na którym znajduje się stylowy czarny ornament. To artystyczny projekt, który na pewno będzie wspaniale się prezentował na każdym stole weselnym.

3,50 zł
Szybki podgląd

Mamy dla was coś bardzo romantycznego, co idealnie pasuje na uroczystość weselną. Różowa karta z numerem stołu z dekoracja kwiatową i ozdobną perłą. Piękny projekt, który przyciąga wzrok, dzięki czemu wasi goście nigdy nie zgubią się na sali weselnej. Zastosowaliśmy tu elegancki, metalizowany papier dekoracyjny, który bardzo delikatnie połyskuje.

3,50 zł
Szybki podgląd

W dniu ślubu nie może zabraknąć romantycznych dekoracji, dlatego podczas przygotowań sali weselnej warto wykorzystać papeterię ślubną, by dodatkowo uzupełnić wasze stoły. Bardzo dobrym pomysłem jest oznakowanie stołów za pomocą specjalnych kart z numerami. Prezentowany tu projekt wykonany został na ślicznym papierze z teksturą mieniących się liści.

3,50 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy bardzo uroczą kartę z numerem stołu weselnego. Podkład składa się z granatowego papieru dekoracyjnego, który posiada małe połyskujące drobinki. Na nim znajduje się bardzo elegancki srebrny papier z kwiatową grafiką, idealnie pasującą do stylu kartki. Projekt należy do grupy luksusowych, z pewnością podniesie prestiż na każdej uroczystości.

3,50 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy kartę z numerem stołu weselnego w stylu minimalistycznym. Bardzo prosty projekt z dużą czytelną czcionką, która widoczna jest nawet z dużych odległości. Jedyną dekorację stanowi szeroka, granatowa tasiemka zawiązana na kokardkę.

2,90 zł
Szybki podgląd

Na każdym ślubie i weselu nie może zabraknąć zabawnych akcentów, my proponujemy wam wykorzystanie do tego celu papeterii ślubnej. Wykonana na błękitnym papierze dekoracyjnym karta z numerem stołu, posiada bardzo przyjemną grafikę pary młodej, która z pewnością spowoduje uśmiech na twarzy waszych gości weselnych. Projekt jest bardzo lekki i z pewnością...

3,50 zł
Szybki podgląd

Numeracja stołu powinna nie tylko informować gości o ich miejscu, to również idealna okazja na dodatkowa dekorację. Prezentowana przez nas karta spełnia obie funkcję, składa się dwóch kartek w kolorze kremowym oraz piękną grafiką z żółtymi kwiatami i złotą aplikacją. Projekt na pewno będzie wspaniale się prezentował na każdym stole weselnym.

3,50 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy kartę z numerem stołu, wykonaną na ekologicznym papierze oraz rysunkową grafiką ptaków i serca. Projekt jest jednocześnie zabawny i romantyczny. Będzie to idealna dekoracja stołu, proponujemy wykonanie kokardki ze sznura jutowego, jak widać to na załączonym zdjęciu.

3,50 zł
Szybki podgląd

Jeśli szukacie eleganckich projektów, które udekorują wasze stoły weselne, proponujemy wam jednokartkową kartę z numeracją stołu. Pomaga ona odnaleźć waszym gościom swoje miejsce na sali, a jednocześnie pięknie się prezentuje. Wykonana przez nas karta, posiada wspaniały złoty podkład, który cudownie się mieni w blasku padającego światła, stylowa czcionka...

3,50 zł
Szybki podgląd

Bardzo elegancki projekt karty z numerem stołu weselnego ze złotą ramką. Szukając pomysłu na dodatkową dekorację waszych stołów, mamy dla was świetny produkt, który wykonany jest na wysokiej jakości papierze dekoracyjnym, który dzięki specjalnej złotej powłoce połyskuje w blasku padającego światła. Na karcie wykorzystano bardzo elegancką czcionkę.

3,50 zł
Szybki podgląd

Jeśli pragniecie ułatwić waszym gościom odnalezienie ich miejsca przy stole, z pewnością przyda wam się numeracja stolików. To również idealna sposobność na dodatkową dekorację. Piękne karty są idealnym produktem, które wspaniale prezentują się na waszych stołach. Prezentowany tu projekt jest bardzo stylowy, wykonany ze specjalnego połyskującego papieru...

3,50 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 12 z 13 produktów

Top