Numery stołów

Numery stołów to bardzo dobry sposób nie tylko na posadzenie gości na przyjęciu weselnym, ale i ciekawą dekorację. W ofercie pracowni artystycznej Zapi znajduje się duża ilość różnorodnych propozycji, poczynając od tych o klasycznym wyglądzie, na nowoczesnych kończąc. Piękne numery stolików w stylu eko, czy glamour, propozycje kwiatowe, eleganckie, czy „z przymrużeniem oka” – słowem znaleźć można tu propozycję dla każdego. Bardzo dobra jakość wykonania, ciekawy design plus konkurencyjne ceny sprawiają, że klienci są zawsze zadowoleni z zakupów.


Numery stołów 


Jeśli szukacie eleganckich projektów, które udekorują wasze stoły weselne, proponujemy wam jednokartkową kartę z numeracją stołu. Pomaga ona odnaleźć waszym gościom swoje miejsce na sali, a jednocześnie pięknie się prezentuje. Wykonana przez nas karta, posiada wspaniały złoty podkład, który cudownie się mieni w blasku padającego światła, stylowa czcionka...

3,50 zł
Szybki podgląd

Bardzo elegancki projekt karty z numerem stołu weselnego ze złotą ramką. Szukając pomysłu na dodatkową dekorację waszych stołów, mamy dla was świetny produkt, który wykonany jest na wysokiej jakości papierze dekoracyjnym, który dzięki specjalnej złotej powłoce połyskuje w blasku padającego światła. Na karcie wykorzystano bardzo elegancką czcionkę.

3,50 zł
Szybki podgląd

Jeśli pragniecie ułatwić waszym gościom odnalezienie ich miejsca przy stole, z pewnością przyda wam się numeracja stolików. To również idealna sposobność na dodatkową dekorację. Piękne karty są idealnym produktem, które wspaniale prezentują się na waszych stołach. Prezentowany tu projekt jest bardzo stylowy, wykonany ze specjalnego połyskującego papieru...

3,50 zł
Szybki podgląd

Jeśli na waszym weselu będzie dużo stołów warto je ponumerować, co ułatwi waszym gościom szybkie odszukanie własnego miejsca. Numeracja może stanowić wspaniałą dekorację stolika, dlatego warto dopasować ja do stylu i motywu waszej uroczystości. Przygotowany tu projekt przeznaczony jest na ślub i wesele w stylu vintage lub boho.

3,50 zł
Szybki podgląd
pokaż 1 - 4 z 4 produktów

Top