Jak zaprosić dziewczynę na wesele

Ślub znajomych, czy kogoś z rodziny to niepowtarzalna okazja, by poszaleć w gronie fajnych ludzi i bawić się do białego rana. Sęk w tym, że nie zawsze jest z kim. Jeśli otrzymaliście zaproszenie jednoosobowe, wówczas istnieje szansa, że partnera lub partnerkę do zabaw pozna się podczas wesela. Jeśli jednak na zaproszeniu widnieje dopisek „z osobą towarzyszącą” wówczas pojawia się pytanie: „jak zaprosić dziewczynę na wesele”. A czasem jeszcze: „skąd ją wziąć?”. Na te pytania znamy oczywiście odpowiedzi, dlatego chętnie podzielimy się nimi z wami.

Jak zaprosić nieznajomą dziewczynę na wesele


Jeśli jesteś singlem, pomyśleć musisz o tym, jaką dziewczynę spośród swoich znajomych zaprosisz. Jeśli nie masz odpowiedniej kandydatki, możesz spróbować zaprosić na wesele nieznajomą dziewczynę. Czy jest to możliwe? Jak najbardziej. Wystarczy, że rozejrzysz się wśród znajomych swoich znajomych. Podpytaj kumpli, czy nie mają wolnej, atrakcyjnej koleżanki, która chętnie uczestniczy w tego typu imprezach. Jeśli tak, poproś w swoim imieniu o złożenie jej propozycji pójścia na wesele. Jeśli wykaże zainteresowanie, umów się z nią i na spotkaniu już sam złóż propozycję wspólnego pójścia na wesele.


Jak zaprosić koleżankę na wesele jako osobę towarzyszącą?


Zaproszenie swojej koleżanki na wesele to przysłowiowa bułka z masłem. Podczas niezobowiązującego spotkania powiedz wprost, ze wybierasz się na wesele i szukasz fajnej osoby do towarzystwa. Jeśli dziewczyna wykaże zainteresowanie i oznajmi, że lubi tego typu imprezy poproś ją o towarzystwo. Jeśli nie lubi wesel, lepiej poszukać innej kumpeli. Pomoże wam to uniknąć sytuacji przesiedzenia całej imprezy weselnej przy stoliku.
Jak zapytać dziewczynę, czy pójdzie ze mną na wesele
Kolejna opcja to poproszenie swojej dziewczyny o pójście na wesele. Jeśli już bywaliście na wspólnych imprezach, nie powinno być z tym problemu. Jeśli jest to dla was nowa sytuacja, zadanie tego pytania może wydać się nieco krępujące. Niepotrzebnie, bo w końcu to chyba najprostsza i najbardziej klarowna sytuacja jeśli o zapraszanie osoby towarzyszącej chodzi.


Face to face, poprzez rozmowę telefoniczną, a może smsem?


Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób najlepiej zaprosić koleżankę na wesele, spieszymy by wyjaśnić Twoje wątpliwości. Koniecznie zrób to osobiście. Jeśli dziewczyna mieszka daleko od Ciebie, możesz zrobić to przez telefon, jednak poprzez bezpośrednią rozmowę. Niedopuszczalne jest wysyłanie w tej sprawie smsa, czy nagrywanie się na poczcie głosowej. Chcesz znać odpowiedź, pofatyguj się. W przypadku, gdy dziewczyna mieszka blisko Ciebie i widujecie się dość regularnie, wówczas w grę wchodzi wyłącznie bezpośrednie zaproszenie, czyli twarzą w twarz.


Jak namówić koleżankę na wesele?


Zaproszenie na wesele to z pewnością miłe wyróżnienie dla osoby, która ma z Tobą wybrać się na wesele. Niestety, pomimo to, nie zawsze zapraszana osoba jest chętna do wybrania się na imprezę pełną bądź co bądź, obcych jej osób. Jeśli chcesz rozwiać jej wątpliwości i naprawdę zależy Ci na jej obecności, zapewnij, że będziesz się nią opiekował i zajmował podczas całego wieczoru, zapewniając masę znakomitej rozrywki. I na pewno nie pożałuje swojej decyzji nawet przez minutę. Co więcej, nie tylko obiecaj to swojej weselnej partnerce, ale i zrób to.

Komentarze

No comment at this time!

Zostaw komentarz