Koronkowa papeteria ślubna

Koronka to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów ślubnych. Stosuje się ją bardzo często, chociażby w stroju panny młodej,  czy do rozmaitych dekoracji. Nic więc dziwnego, że koronka swoje częste zastosowanie znajduje również w ślubnej papeterii. Pokażemy wam kilka ciekawych i modnych w tym sezonie propozycji zaproszeń z koronką, czy innych propozycji na koronkową papeterię. Zobaczcie sami, jak pięknie można ją wykorzystać i jak wspaniale będzie wyglądać przystrojona nią papeteria. Gotowi? Zaczynamy.

Prosty patent


Jeśli macie koronkowe, okrągłe, kwadratowe, czy prostokątne i cienkie serwetki, a wasze zaproszenia są bardzo proste, możecie ozdobić je za ich pomocą. Wystarczy, że zaproszenie położycie na serwetce, a jej boki zegniecie. Całość przewiążcie jutowym sznurkiem i gotowe. Taki zestaw fantastycznie sprawdza się w przypadku zaproszeń rustykalnych, vintage, czy eko.Koronkowe wstawki


Dla dodania uroku zaproszeniom można dodać do nich kilka koronkowych elementów przyklejając je na obrzeżach. Możecie śmiało sięgnąć też po gotowe zaproszenia z tego rodzaju zdobieniami. Jeśli jesteście tradycjonalistami nie i lubicie łączyć różnych materiałów, wykorzystajcie zaproszenia, które posiadają motyw koronki – np. naniesiony graficznie. Tego typu dodatki wyglądają bardzo uroczo i urokliwie, dzięki czemu zaproszenie nabiera bardzo romantycznego charakteru.Koronkowa podstawa

Duże wrażenie robią wszystkie zaproszenia, winietki i pozostała papeteria ślubna, które koronkę wykorzystują jako tło. Delikatna koronka przeciągnięta przez całość zaproszenia dodaje urokliwego wdzięku papeterii. Świetnie wygląda i pozostawia bardzo miłe wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach. Zaletą tego rodzaju papeterii jest możliwość idealnego kolorystycznego dopasowania jej do kolorystyki ślubu.

Koronka na kopercie


Aby upiększyć swoje zaproszenie ślubne wykorzystuje się też czasem patent z koronką na kopercie. Można koronkę nakleić zarówno na przedzie koperty, jak i w jej środku, tworząc w ten sposób bardzo urokliwy widok. Taka koperta świetnie zgra się z zaproszeniem, które wykorzystuje koronkowy motyw. Na zdjęciu kapitalny zestaw – biały przód koperty uroczo dopełnia czarna koronka, którą wyklejono wnętrze koperty. To przepiękny i bardzo elegancki widok dla wszystkich romantyczek.

Komentarze

No comment at this time!

Zostaw komentarz