Najpopularniejsze pudełka na słodycze, czyli w czym wręczać słodycze gościom weselnym

Czy wybierasz się na wesele, czy organizujesz je sam, jedno jest pewne. Będziesz mieć do czynienia ze ślubnymi słodkościami. jesli to Twój slub lub kogoś z Twoich najbliższych, pomyśl o tym, w czym podarujesz słodkości waszym gościom. To, że nie powinni wyjść z wesela z pustymi rękami, to pewnik. Warto jednak, by ich ręce były nie tylko pełne smacznych rzeczy, ale i pięknych. Zobaczcie jak dodatkowo możecie pokazać gościom, że są dla was ważni, a wspólnie spędzone chwile niezapomniane. Oto piękne pudełka na słodycze, które mogą skryć w sobie przepyszne słodkości.

Na większe co nieco

duze-pudelko-na-ciasto-weselne

Część gości, których chcecie szczególnie uhonorować, i którzy nie pojawią się u was następnego dnia po weselu obdarować możecie większym pakunkiem, niż symboliczne pudełeczko ze słodyczami. Dobrze, jeśli wręczycie im duże pudełko z tortem weselnym i ciastami, jakie zostały upieczone specjalnie na tę okazję. Ważne, by było to pudełko o dość dużych rozmiarach, idealnie, jeśli pasować będzie do motywu przewodniego wesela.

Małe pudełka

stylowe-pudeleczko-z-ornamentem-kolor-bialy

Na drobne słodkości możliwe jest wybranie pudełek i torebek o różnym kształcie i formie. Dzięki temu są one atrakcyjną, często zabawną formą wręczenia gościom drobnego i symbolicznego upominku. Dziś pudełka takie są gratką dla miłośników sztuki, którzy doceniają pomysłowość rękodzielników tworzących pudełka.

Pudełka na słodycze dla dzieci

rozowe-pudeleczko-w-kropki-z-kokardka

Miłym gestem wobec dzieci, które pojawiły się na ślubie będzie podarowanie im oddzielnych pudełek ze słodyczami. Poczują się one ważne i docenione, a przede wszystkim uszczęśliwione w związku z otrzymaniem pakietu słodkości, który będą mogły skonsumować same! To jeden z tych elementów ślubu, który dzieciaki wspominać będą z rozanielonym uśmiechem na twarzy, na wspomnienie ładnego pudełka oraz jego zawartości.

Torby, torebki, torebeczki

biale-torebki-na-slodycze-z-napisem-6-szt

To opcja dla gości zwłaszcza młodych, którym chcecie podziękować za udział w weselu. Jako że forma tego rodzaju pudełek jest raczej dość swobodna i wesoła, z reguły lepiej przeznaczyć takie właśnie pudełka osobom młodszym. Niemniej jednak, nic nie stoi na przeszkodzi, by taką torebkę, wyglądającą jak torebka z drugim śniadaniem wręczyć każdemu bez wyjątku!

Komentarze

No comment at this time!

Zostaw komentarz