Nowe zaproszenia na Zapi

Nasza pracownia artystyczna nie spoczywa na laurach. Po porcji ostatnio dodanej ślubnej papeterii, którą prezentowaliśmy na naszym blogu, przygotowaliśmy już następne, fantastyczne zaproszenia. Jeśli jesteście zainteresowani naszymi nowymi projektami, koniecznie zerknijcie, co wpadło do głowy naszym projektantom, a dzięki temu jakie piękne zaproszenia możecie kupić na swój ślub.

Aaa kotki dwa


To projekt, z którego jesteśmy szczególnie dumni. Można w pełni spersonalizować ten typ zaproszenia, dobierając różne kolory wkładu do zaproszeń, treść zaproszenia, czy kolor wkładki. Główny motyw zaproszenia, to para kotów – dlatego zdecydowanie polecamy to zaproszenie nie tylko romantykom, ale i miłośnikom zwierzaków. Elegancki projekt ozdobiony jest delikatną koronką oraz kryształkami – tworzą one stylowe i niespotykane obramowanie zaproszenia, dodając mu odświętnego wyglądu. Całość została dodatkowo upiększona fantazyjnie zawiązaną wstążką.


Klasyka w bardziej nowoczesnym wydaniu


Klasyczny motyw gołębi podany został tu w nowoczesnym stylu. Design dostosowano tu do współczesnych potrzeb młodych par, dzięki czemu projekt wygląda nie tylko klasycznie, ale i nowocześnie. Prosty, minimalistyczny projekt zadowoli pary poszukujące wyszukanych projektów wolnych od nadmiernego zdobienia.


W wyszukanym stylu


Miedziany kolor to jeden z kilku najbardziej poszukiwanych w tym sezonie! Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć miedziane zaproszenie, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie par, które chcą iść z duchem czasu, a jednocześnie zachować swój styl. To niepowtarzalny projekt, który podobnie jak kolor zaproszenia jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Prosty, klasyczny design, w nowoczesnej oprawie sprawia, że zaproszenie to przypadnie do gustu niejednej parze szukającej nieszablonowych rozwiązań.


W wesołym stylu


To zaproszenie wpadnie w oko parom, które myślą o weselu na luzie. Wesoła grafika na zaproszeniu sprawi, że tak poczują się też zapraszani na wesele goście. Ten oryginalny projekt stanowi zachętę do uczestnictwa w waszej uroczystości, warto więc zaopatrzyć się w zaproszenie o takim oryginalnym i przyjemnym wzorze.

Komentarze

No comment at this time!

Zostaw komentarz