Pomysły na księgi gości weselnych

Zabawne, a może pełne powagi pomysły na księgi gości weselnych? Wszystkie są niepowtarzalne, a co za tym idzie będzie można cieszyć się nimi długo po ślubie. Księgi gości to niezaprzeczalnie jeden z ostatnich hitów jakie pojawiają się na przyjęciach weselnych. Nic w tym dziwnego, bo kto z nas nie lubi otaczać się ładnymi rzeczami? Zaprezentowane przez nas księgi gości będą stanowiły nie tylko ładną ozdobę, ale będą miały wartość sentymentalną dla każdej pary, która zawarła związek małżeński. Zobaczcie sami, jak świetnie prezentują się tego rodzaju pamiątki.

Z naturą za pan brat, czyli eko księgi gości weselnych


Papier ekologiczny, plus duże, złote serce – taka księga gości z pewnością wzruszy niejedną pannę młodą. Świetny, bo prosty wzór oraz bardzo nietypowe połączenie materiału z którego wykonano księgę gości dało bardzo ładny efekt w postaci niestandardowej papeterii, która może znaleźć się na eleganckich weselach.


Wieża miłości


Ten typ księgi gości z pewnością przeznaczony jest dla wymagających par młodych. To propozycja dla osób, które dość mają standardowych pomysłów, szukając zamiast nich czegoś, co zapiera dech w piersiach swoją oryginalnością. I taka właśnie jest księga gości w formie wieży. Drewniana konstrukcja plus drewniane karty do dokonywania wpisów stanowią pomysłową i zarazem atrakcyjną pamiątkę dla każdej pary. Taka księga gości może zostać śmiało postawiona w honorowym miejscu w domu i być podziwiana zarówno przez małżonków, jak i ich gości.


Księga gości z drewna


Kolejna prezentowana przez nas księga gości jest połączeniem klasycznej elegancji, z innowacyjnym podejściem do papeterii. To model, który sprawdzi się na wielu weselach – począwszy od klasycznych, poprzez ekologiczne, na nowoczesnych kończąc. Powód jest prozaiczny: księga gości łączy ze sobą kilka różnych stylów, z każdego czerpiąc sprawdzone wzorce. Dlatego też jeśli chcecie zrobić wrażenie na swoich gościach, a do tego mieć niepospolitą pamiątkę, ten wybór z pewnością będzie udany.


Soczysta pamiątka


Owocowe księgi gości są świetnym sposobem na rozluźnienie oficjalnej i z reguły poważnej atmosfery weselnej. Soczyste, smakowite owoce, które zamieszczono na stronie tytułowej to przedsmak tego, co czeka gości na weselu. Ważne jest więc, aby pozostawić parze młodej soczyste życzenia. Oby okazały się one owocne!Komentarze

No comment at this time!

Zostaw komentarz