Wybierz ulubioną kopertę na ślubne zaproszenie

Wysyłając, czy wręczając ślubne zaproszenia swoim gościom, istotne znaczenie ma dziś już nie tylko wybór wzoru zaproszenia, ale i koperty do której zaproszenie owo trafi. Koperta jest pierwszym elementem jaki może przykuć uwagę zapraszanych gości i wywrzeć na nich wrażenie. To dziś jeden z elementów ślubnej papeterii, który może stanowić piękny początek historii weselnej. Jeśli jesteście maksymalistami i podobnie jak dość szeroka grupa osób uważacie, iż pakowanie zaproszenia do tradycyjnej koperty to nuda, zobaczcie w jaki sposób zmienić jej wygląd lub jakie gotowe pomysły możecie wprowadzić na własne wesela.

Koronkowa koperta

Ślub w stylu boho wręcz wymaga, by zarówno zaproszenie, jak i koperta oddawały jego nietuzinkowy klimat. Można osiągnąć to chociażby poprzez zastosowanie pięknych, koronkowych kopert, które możecie kupić w sklepach papierniczych lub też wykonać je samodzielnie. Koronkowe koperty dodadzą klasy i elegancji każdemu weselu, sprawiając, że zaproszenie wyglądać będzie inaczej, niż wszystkie, jakie kiedykolwiek trafiły w ręce waszych gości.


Koperty z ozdobnych papierów


Kapitalnym sposobem na wywarcie wrażenia na waszych gościach jest samodzielne przygotowanie kopert. Możecie do tego celu użyć papierów ozdobnych, dobierając odpowiednią strukturę, kolor, a nawet wielkość takiego papieru. Dla dodania efektu warto podobnie jak na zdjęciu posłużyć się też pieczęcią, lakując kopertę i sprawiając, że wygląda ona efektownie.


Przezroczysta koperta


Jeśli wasze zaproszenie jest piękne samo w sobie i dlatego zależy wam na tym, by goście od razu widzieli jego piękno, koniecznie posłużyć musicie się przezroczystą kopertą. Dzięki niej zaproszenie znajdzie się na pierwszym planie, wywołując pozytywne emocje u waszych przyszłych gości. To bardzo dobry pomysł dla każdego typu zaproszenia. Przezroczysta koperta jest nie tylko ładnym, ale i bardzo praktycznym rozwiązaniem.


Kolorowe koperty


Sprawdzonym sposobem na koperty jest dobranie jej do kolorystyki waszego zaproszenia. O ile w komplecie nie zamówiliście kolorowej koperty z zaproszeniem, możecie dobrać do zaproszenia kopertę w kolorze, który pasował będzie zarówno do samego zaproszenia, jak i koloru przewodniego waszego ślubu.


Koperta z elegancką etykietą

Prosta, klasyczna koperta wyglądać będzie od razu piękniej, jeśli nazwisko i adres waszych gości zostanie pięknie wykaligrafowane lub naklejone przy pomocy ładnej i pasującej do zaproszenia etykiety. Dzięki dużym możliwościom jakie są dziś dostępne dla nowożeńców, wybierać można spośród wielu wzorów, kolorów, słowem spośród dziesiątek pomysłów.

Komentarze

No comment at this time!

Zostaw komentarz