Wybierz ulubioną kopertę na ślubne zaproszenie

Wysyłając, czy wręczając ślubne zaproszenia swoim gościom, istotne znaczenie ma dziś już nie tylko wybór wzoru zaproszenia, ale i koperty do której zaproszenie owo trafi. Koperta jest pierwszym elementem jaki może przykuć uwagę zapraszanych gości i wywrzeć na nich wrażenie. To dziś jeden z elementów ślubnej papeterii, który może stanowić piękny początek historii weselnej. Jeśli jesteście maksymalistami i podobnie jak dość szeroka grupa osób uważacie, iż pakowanie zaproszenia do tradycyjnej koperty to nuda, zobaczcie w jaki sposób zmienić jej wygląd lub jakie gotowe pomysły możecie wprowadzić na własne wesela.

Koronkowa koperta

Ślub w stylu boho wręcz wymaga, by zarówno zaproszenie, jak i koperta oddawały jego nietuzinkowy klimat. Można osiągnąć to chociażby poprzez zastosowanie pięknych, koronkowych kopert, które możecie kupić w sklepach papierniczych lub też wykonać je samodzielnie. Koronkowe koperty dodadzą klasy i elegancji każdemu weselu, sprawiając, że zaproszenie wyglądać będzie inaczej, niż wszystkie, jakie kiedykolwiek trafiły w ręce waszych gości.


Koperty z ozdobnych papierów


Kapitalnym sposobem na wywarcie wrażenia na waszych gościach jest samodzielne przygotowanie kopert. Możecie do tego celu użyć papierów ozdobnych, dobierając odpowiednią strukturę, kolor, a nawet wielkość takiego papieru. Dla dodania efektu warto podobnie jak na zdjęciu posłużyć się też pieczęcią, lakując kopertę i sprawiając, że wygląda ona efektownie.


Przezroczysta koperta


Jeśli wasze zaproszenie jest piękne samo w sobie i dlatego zależy wam na tym, by goście od razu widzieli jego piękno, koniecznie posłużyć musicie się przezroczystą kopertą. Dzięki niej zaproszenie znajdzie się na pierwszym planie, wywołując pozytywne emocje u waszych przyszłych gości. To bardzo dobry pomysł dla każdego typu zaproszenia. Przezroczysta koperta jest nie tylko ładnym, ale i bardzo praktycznym rozwiązaniem.


Kolorowe koperty


Sprawdzonym sposobem na koperty jest dobranie jej do kolorystyki waszego zaproszenia. O ile w komplecie nie zamówiliście kolorowej koperty z zaproszeniem, możecie dobrać do zaproszenia kopertę w kolorze, który pasował będzie zarówno do samego zaproszenia, jak i koloru przewodniego waszego ślubu.


Koperta z elegancką etykietą

Prosta, klasyczna koperta wyglądać będzie od razu piękniej, jeśli nazwisko i adres waszych gości zostanie pięknie wykaligrafowane lub naklejone przy pomocy ładnej i pasującej do zaproszenia etykiety. Dzięki dużym możliwościom jakie są dziś dostępne dla nowożeńców, wybierać można spośród wielu wzorów, kolorów, słowem spośród dziesiątek pomysłów.

Komentarze

Zostaw komentarz

*

Top