Znaczki na ślubnych zaproszeniach

Ślub to niecodzienny moment w życiu każdego człowieka. Przygotowując imprezę weselną niejedna para dba o każdy, najdrobniejszy detal, który podkreślał będzie wyjątkowy charakter tego dnia. Zobaczcie w jaki sposób zadbać można o zaproszenia ślubne, a konkretnie o koperty z zaproszeniami. Jeśli wysyłacie je pocztą możecie kupić zwykłe znaczki, lub też pokusić się o dodanie specjalnych, pasujących na tę okazję. Zobaczcie na najciekawsze i bardzo zróżnicowane propozycje tego typu gadżetów.


Pełna indywidualizacja

Imiona państwa młodych na znaczku plus data ślubu? Czemu nie. Na pewno ten pomysł spodoba się praktycznym parom, które przede wszystkim stawiają na funkcjonalność i pragmatyzm. Dzięki takiemu znaczkowi zapominalscy nie będą musieli często zaglądać do koperty i otwierać zaproszenie, by przypomnieć sobie datę ślubu na które otrzymali zaproszenie. Taki znaczek pasuje do każdego typu ślubu, możecie więc bez obaw po niego sięgnąć.

Znaczki na ślub w stylu vintage

Piękną ozdobą każdej koperty będą też znaczki stylizowane na stare, które odzwierciedlają styl vintage. Zachwycone powinny być nimi wszystkie pary, którym zależy na tym, by osiągnąć nie tylko piękny efekt, ale i wzbudzić pozytywne emocje. Takie znaczki wywołują sentyment i sprawiają, że życie nabiera smaku.

Romantycznie

romantyczny znaczek na kopertę

Miłość to podstawa każdego udanego związku. Dajcie temu wyraz decydując się na wybór romantycznego znaczka. Będzie on podkreślał jak bardzo ważne jest wasze uczucie i jak dużą rolę miłość odgrywa w waszym życiu. Nie musicie być typowymi romantykami, by wybrać właśnie ten rodzaj znaczka. Będzie on idealny dla każdej młodej pary.

Klasycznie

klasyczny znaczek na kopertę ślubną

Klasyczne motywy sprawiają, że zaproszenie nabiera tak pożądanej przez wiele osób szlachetności. Dzięki delikatności i stonowaniu znaczek wygląda nie tylko prosto, ale i elegancko. Słowem to klasyka w pięknym, najlepszym wydaniu. Jeśli dodatkowo wasze zaproszenie posiada podobną wstążkę, trafiliście ze znaczkiem w punkt.

Znaczek nie pozostawiający wątpliwości

znaczek na kopertę z parą młodą

Jedno spojrzenie i już wszystko wiadomo. Dzięki tak wymownemu znaczkowi otrzymując kopertę, nikt nie ma wątpliwości, co znajduje się w jej środku. Chyba, że ktoś ma ochotę na nietypowe oświadczyny, robiąc to na własne ryzyko… Ten piękny znaczek to świetny pomysł dla par, które przez życie idą jako partnerzy, podążający za sobą krok w krok.

  


  

Komentarze

No comment at this time!

Zostaw komentarz