Zaproszenia ślubne Wrocław

Modne zaproszenia ślubne to jeden z elementów wchodzących w skład artykułów ślubnych, których poszukuje każda młoda para. Dziś wybór zaproszeń ślubnych jest olbrzymi, a firmy produkujące ślubną papeterię prześcigają się w tworzeniu nowych wzorów zaproszeń, czy winietek ślubnych, by sprostać wymaganiom coraz bardziej wymagających klientów. Aby pomóc parom w wyborze odpowiednich zaproszeń opowiemy nieco o ich rodzajach, posiłkując się upodobaniami Wrocławian.

papeteria ślubna zapi.pl


Modne zaproszenia ślubne we Wrocławiu


Klasycznie równa się pięknie


Gros młodych par poszukuje przede wszystkim zaproszeń klasycznych. To charakterystyczne nie tylko dla zaproszeń ślubnych z Wrocławia, ale z całej Polski. Dlatego też większość sklepów z papeterią ślubną posiada w swojej ofercie bardzo liczną reprezentację zaproszeń klasycznych. Ich cechą charakterystyczną jest elegancja i prostota, a także jasne barwy, czy motywy tradycyjne, jak obrączki, gołębie, etc. Zaproszenia ślubne klasyczne uzupełniane są odręcznie przez Państwa Młodych, a teksty zaproszeń trzymają się „sztywnej”, eleganckiej formuły.


Zaproszenia glamour


Zamiłowanie do bogatych zdobień, złoceń, etc. charakteryzuje zaproszenia w stylu glamour. Poszukiwane są one przede wszystkim przez pary, które urządzają wesela „na bogato”, a więc pełne przepychu. To zaproszenia na typowe wesela w hucznym stylu, zwłaszcza zaś te, w których strojne, świecące elementy dekoracyjne to podstawa. Warto zwrócić uwagę na ten typ zaproszeń, bowiem w tym sezonie ślubnym są one szczególnie popularne.

galeria zaproszeń ślubnych firmy zapi.pl


Zaproszenia artystyczne


Wrocław to miasto tętniące życiem i kochające kulturę. Nie może więc dziwić, że zaproszenia ślubne dla Wrocławia i Wrocławian silnie reprezentowane są przez grupę zaproszeń w stylu artystycznym. Są one pełne ciekawych rozwiązań, przypominają często prace malarskie. Tego typu zaproszenia pełne są nowatorskich pomysłów, niebanalnych i niepowtarzalnych wzorów. Są nietuzinkowe i niebanalne nie tylko pod kątem projektu graficznego, ale często również materiałów z jakich zostały wykonane, czy formy jaką przybierają.


Zaproszenia eko


Kolejny rodzaj zaproszeń, które biją obecnie rekordy popularności, to zaproszenia z grupy eko. Tego typu zaproszenia ślubne we Wrocławiu stanowią obok zaproszeń klasycznych jedne z najbardziej rozchwytywanych. Ich charakterystyczną cechą są materiały z jakich zostały wykonane – muszą być to materiały ekologiczne typu papier ekologiczny (wtórny), sznurki jutowe, itp. Najważniejsze w tego rodzaju zaproszeniach jest obok elegancji i stylu także bycie w zgodzie z naturą.


Zaproszenia rustykalne


Kolejne z popularnych zaproszeń to zaproszenia w stylu rustykalnym. Cechują się one motywami charakterystycznymi dla wsi i życia wiejskiego. Bardzo często wykorzystują motywy kwiatowe i roślinne, a nawet zwierzęce. To proste i pełne sielskiego uroku zaproszenia, które przypadną do gustu niejednej pannie młodej.

baner reklamowy zapi.pl