Nowoczesna karta menu o geometrycznym kształcie

Nowoczesna karta menu o geometrycznym kształcie
4,50 zł Brutto
Ilość

Karta menu coraz częściej spotykana jest na uroczystościach weselnych. To bardzo dobry pomysł, dla Waszych gości weselnych to informacja o pysznościach jakie czekają na nich tego wieczoru, dla Was to świetna okazja na dodatkową dekorację stołu. Prezentowany tu projekt jest bardzo unikalny dzięki ciekawemu ułożenie tekstu, pięknej czcionce oraz wysokiej jakości błyszczącego srebrnego papieru.

Opis produktu:

Karta wykonana została na bardzo sztywnym, wysokiej jakości papierze dekoracyjnym w kolorze srebrnym. Dzięki ciekawej teksturze, mieni się on w blasku padającego światła. Cechą charakterystyczną tego projektu jest artystyczna czcionka oraz ciekawy układ. Karta ma kształt kwadratu, jednak tekst znajduje się pod kątem 45 stopni co daje bardzo fajny efekt. To projekt, który z pewnością podniesie prestiż każdej uroczystości.

Karta składa się z dwóch części, pierwsza to srebrny podkład, druga to kartka dekoracyjna o śnieżnobiałym kolorze (na której znajduje się dowolny tekst). Tył zaproszenia jest biały, można do niego dokleić kolejną kartkę, na której znajdzie się druga część menu weselnego.

Kolor
odcienie szarości i srebra
Format
150 x 150 mm
Gramatura
280 g

Produkty Powiązane