Menu weselne z serduszkami 3D

Menu weselne z serduszkami 3D
7,00 zł Brutto
Ilość

Jeśli pragniesz by na Twoim stole weselnym znajdowały się dekoracje wysokiej jakości, a jednocześnie szukasz czegoś oryginalnego, mamy dla Ciebie coś co spełni wszystkie oczekiwania. Unikalna, składana karta menu z dekoracją dwóch serduszek 3D, wykonana na metalicznym papierze dekoracyjnym w kolorze diamentowej bieli połączona z szarym papierem pochodzącym z recyklingu.

Opis produktu:

Bardzo unikalny projekt karty menu weselnego, który spełnia dwie funkcję. W pierwszej kolejności stanowić będzie bardzo ciekawy element dekoracji stołu za sprawą wyjątkowego połączenia papieru dekoracyjnego z papierem ECO. To idealny projekt dla wszystkich osób, którym nie jest obojętna ochrona środowiska, a jednocześnie pragną, by w tym wyjątkowym dniu rozjaśnić i udekorować sale weselną, stosując wesołą i pogodną papeterią ślubną. W drugiej kolejności to dobra okazja, by rozpieścić waszych gości serwując im kartę z wszystkimi pysznościami jakie czekają ich tego wyjątkowego wieczoru.

Oryginalny wzór karty dzięki wykorzystaniu dwóch serduszek przyklejonych na grubej, piankowej tasiemce, na pewno zrobi duże wrażenie na waszych gościach weselnych.

Kolor
papier ekologiczny
Format
145 x 145 mm
Gramatura
250 g

Produkty Powiązane