Eleganckie zaproszenie ślubne z Modą Parą

Eleganckie zaproszenie ślubne z Modą Parą
4,50 zł Brutto
Ilość

Uwielbiamy tworzyć projekty, które przyciągają wzrok. Przedstawiona tu kartka z pewnością należy do grupy zaproszeń bardzo eleganckich, wykonana ze szczególną starannością, by każdy element idealnie do siebie pasował. Czerwona obwódka, artystyczna grafika Pary Młodej i mocno czerwone opadające kwiaty z dekoracją drobnych lśniących kryształów, taki układ sprawił że zaproszenie wygląda zjawiskowo!

PRZY ZAMÓWIENIU TEGO ZAPROSZENIA:


- personalizacja gratis

- możliwość zamówienia darmowej próbki


OPIS PRODUKTU:

Zaproszenie ślubne składa się z trzech oddzielnych kartek, pierwsza czerwona stanowi podstawę. Jej gramatura wynosi 170 g, do niej przyklejone są dwie kolejne śnieżnobiałe kartki dekoracyjne o gramaturze 220 g. Całość tworzy wspaniały i ostry kontrast.

Na pierwszej stronie znajduje się piękna grafika w postaci Pary Młodej oraz opadające drobne kwiaty, wśród których znajdują się małe lśniące kryształki. Artystyczna czcionka idealnie pasuje do eleganckiego stylu zaproszenia, to wyjątkowy projekt, który na pewno zachwyci i urzeknie waszych gości weselnych. Otrzymując tak piękne zaproszenie, nikt nie będzie wstanie odmówić przyjścia na ślub i wesele.

Do zaproszenia można dokupić dodatkowo małą kartkę RSVP oraz czerwoną kopertę widoczną na ostatnim zdjęciu.

Kolor
biały
Format
120 x 170 mm
Rodzaj zdobień
Aplikacje
Gramatura
220 g

Produkty Powiązane