Bajeczne zaproszenie ślubne z Młodą Parą i kwiatami

Bajeczne zaproszenie ślubne z Młodą Parą i kwiatami
3,90 zł Brutto
Ilość

Zaproszenie ślubne jak z bajki? dla nas nie ma rzeczy nie możliwych. Wykonany tu projekt wygląda niesamowicie, śliczna artystyczna grafika Pary Młodej pośrodku maleńkich kwiatów usytuowanych na obrzeżach kartki. Całość umieszczona na bardzo eleganckim, różowym, metalizowanym popierze sprawia że można poczuć magię! Zaproszenie ma barwę ecru i zdobione jest małymi różowymi kryształkami.

PRZY ZAMÓWIENIU TEGO ZAPROSZENIA:


- personalizacja gratis

- możliwość zamówienia darmowej próbki


OPIS PRODUKTU:

Zaproszenie składa się z dwóch kartek dekoracyjnych. Pierwsza w kolorze ecru ma grubość 230 g i na niej umieszczona jest cała grafika, druga to bardzo piękny różowy mieniący się papier o grubości 220 g. Na nim znajdują się wszystkie informacje dla waszych gości weselnych.

Dzięki odpowiedniemu usytuowaniu kwiatów na obrzeżach kartki, oraz umieszczeniu w nich małych lśniących różowych kryształków można odnieść wrażenie że kartka jest jak z bajki. Fantazyjna czcionka i elegancka grafika Pary Młodej, pasują idealnie do wykonanego projektu.

Zaproszenie ślubne to pierwszy kontakt waszych gości, który z pewnością uwolni ich fantazję  i zachęci do przybycia na Waszą wspaniałą uroczystość ślubną.

Do zaproszenia można dokupić osobno kartkę RSVP oraz różową kopertę widoczną na ostatnim zdjęciu.

Jeśli nie pasuje wam kremowy kolor zaproszenia, proponujemy ten sam projekt wykonany na śnieżnobiałym papierze dostępnym TUTAJ.

Kolor
ecru
Format
120 x 170 mm
Rodzaj zdobień
Aplikacje
Gramatura
230 g

Produkty Powiązane