Magiczne zaproszenie ślubne z Młodą Parą

Magiczne zaproszenie ślubne z Młodą Parą
3,90 zł Brutto
Ilość

Ślub i wesele to najwspanialszy dzień w życiu, magiczny chwila, która odmienia życie. Na tę okazję przygotowaliśmy również magiczne zaproszenie ślubne, które pokochają wszyscy zaproszeni goście. Kartka jest bardzo romantyczna i nie pozwala oderwać od niej wzroku. Wspaniała grafika Pary Młodej, fantazyjna czcionka i wszystko umieszczone pośrodku drobnych kwiatków z różowymi lśniącymi kryształkami.

PRZY ZAMÓWIENIU TEGO ZAPROSZENIA:


- personalizacja gratis

- możliwość zamówienia darmowej próbki


OPIS PRODUKTU:

Zaproszenie składa się z dwóch kartek dekoracyjnych. Pierwsza, śnieżnobiała ma grubość 250 g , to na niej zamieszczona jest cała grafika, druga różowa i metalizowana, to na niej zamieszczona jest informacja dla zaproszonych gości o dacie i miejscu waszej uroczystości.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu drobnych kwiatów na zaproszeniu, oraz umieszczeniu w nich małych lśniących różowych aplikacji, można odnieść wrażenie że kartka ma w sobie odrobinę magii. Fantazyjna czcionka i elegancka grafika Pary Młodej, pasują idealnie do wykonanego projektu.

Zaproszenie ślubne to pierwszy kontakt waszych gości, który z pewnością uwolni ich fantazję i zachęci do przybycia na Waszą wspaniałą uroczystość ślubną.

Do zaproszenia można dokupić osobno kartkę RSVP oraz różową kopertę widoczną na ostatnim zdjęciu.

Jeśli nie pasuje wam biały kolor zaproszenia, proponujemy ten sam projekt wykonany na papierze ecru - projekt dostępny jest TUTAJ.

Kolor
biały
Format
120 x 170 mm
Rodzaj zdobień
Aplikacje
Gramatura
250 g

Produkty Powiązane