Zaproszenie ślubne z eleganckim papierem w kolorze coffe

Zaproszenie ślubne z eleganckim papierem w kolorze coffe
9,00 zł Brutto
Ilość

Coś dla miłośników eleganckich i rzadkich zaproszeń ślubnych. Ten piękny projekt z pewnością zachwyci wszystkie zaproszone osoby, kartka jest bowiem bardzo subtelna i zjawiskowa. Oryginalny ciemny metalizowany błękit w połączeniu z przyjemnym w dotyku papierem coffe oraz delikatnym i gładkim papierem ecru daje niesamowity efekt. Pośrodku zaproszenia można zamieścić dowolne zdjęcie lub tekst.

Opis produktu:

To bardzo skomplikowany projekt, składający się aż z sześciu oddzielnych kartek dekoracyjnych. Jako podkład zastosowano tu metalizowany granatowy papier, który delikatnie połyskuje. Na przodzie zaproszenia przyklejony jest gruby, gładki papier ecru, który łączy się pod niebieską wstążką z bardzo eleganckim papierem dekoracyjnym w kolorze coffe. Na środku możilwe jest umieszczenie dowolnego zdjęcia lub innego obrazu, ewentualnie ornamentu, czy tekstu.

Zaproszenie należy do grupy produktów luksusowych, jest bardzo romantyczne i niepowtarzalne. Istnieje możliwość dokupienia drewnianego pudełka, widocznego na zdjęciach.

Kolor
coffe
Format
140 x 140 mm
Rodzaj zdobień
Wstążka
Gramatura
250 g

Produkty Powiązane