Dwuczęściowe zaproszenie ślubne srebrno-turkusowe

Dwuczęściowe zaproszenie ślubne srebrno-turkusowe
9,00 zł Brutto
Ilość

Bardzo stylowy projekt o nowoczesnym kształcie i ciekawej kolorystyce. Idealny wybór dla osób, które kochają srebro, kartka składa się z dwóch części, jest bardzo unikalna, a wszystkie kolory idealnie do siebie pasują. Papier z którego wykonano zaproszenie jest wysokiej jakości, ma metaliczną barwę i bardzo przyjemnie połyskuje pod różnym kątem padającego światła.

Opis produktu:

Zaproszenie wykonano z myślą o wszystkich osobach, które kochają srebro. Dodając do niego połyskujący papier turkusowy, stworzyliśmy idealne połączenie! kartka wygląda zachwycająco, nowoczesny kształt i mieniące się kolory z pewnością oczarują wszystkich zaproszonych gości. Otrzymując tak unikalne zaproszenie,  z pewnością nikt nie odmówi wam stawienia się w tym wyjątkowym dla Was dniu. Zastosowany srebrny papier dekoracyjny, jest najwyższej jakości, bardzo przyjemnie połyskuje pod różnym katem padającego światła.

Na środku zaproszenia znajduje się dekoracyjny kwadrat z imionami Pary Młodej oraz stylowym ornamentem i drobną aplikacją.


Uwaga:

Przy zamówieniu tego zaproszenia, dajemy możliwość zamieszczenia na nim adresu do strony www na którym znajdą się wszystkie niezbędne informację dla gości weselnych. Strona zostanie przygotowana dla Państwa GRATIS będzie to wieczna pamiątka, na której można również zamieścić zdjęcia.

Kolor
odcienie niebieskiego
Format
110 x 160 mm
Rodzaj zdobień
Aplikacje
Dodatki
Karnecik
Gramatura
250 g

Produkty Powiązane