Kwadratowe zaproszenie ze złotem i różem

Kwadratowe zaproszenie ze złotem i różem
5,00 zł Brutto
Ilość

Złoty kolor wygląda pięknie na każdej ważnej uroczystości. Jeśli nie chce jednak, by znajdowało się go przesadnie dużo, proponujemy zmysłowe i romantyczne jednocześnie zaproszenie ślubne ze złotą ramką. Dokładając papier dekoracyjny o różowej barwie stworzyliśmy bardzo ciekawy projekt, który będzie pasował do każdego stylu wesela.

Opis produktu:

Nie chcecie kolejny kartek okolicznościowych, z duża ilością zbędnych dodatków jak wstążki, aplikacje, czy innych dekoracji? Prezentowany tu projekt jest bardzo prosty i uniwersalny. Jednak dzięki umiejętnemu połączeniu trzech kolorów złota, różu i ecru zaproszenie ślubne prezentuje się bardzo ciekawie. Oczywiście kolor kartek można łączyć według własnego uznania. Z tyłu zaproszenia ślubnego na złotej kartce można zamieścić dowolną informację dla wszystkich zaproszonych osób.

Wszystkie trzy kartki są bardzo grube, mają bowiem 220 g co daje łącznie 660 gram, dzięki temu zaproszenie jest bardzo sztywne i grube.

Zastosowany tu wysokiej jakości papier dekoracyjny jest metalizowany, dzięki czemu mieni się w blasku padającego światła.

Kolor
odcienie złota
Format
140 x 140 mm
Gramatura
220 g

Produkty Powiązane