Zaproszenie ślubne ze złotą i turkusową ramką

Zaproszenie ślubne ze złotą i turkusową ramką
5,00 zł Brutto
Ilość

Jeśli szukacie stonowanych projektów, które nie będą krzykliwe, a jednocześnie urzekną waszych gości weselnych, warto wybrać prezentowany tu projekt. Podstawą zaproszenia jest złoty, lśniący papier dekoracyjny, do którego przyklejono kolejno kartki o barwie turkusowej oraz kremowej. Zaproszenie jest bardzo proste i romantyczne, będzie pasowało do każdego stylu wesela.

Opis produktu:

Bardzo przyjemny projekt zaproszenia ślubnego, który nadaje się do każdego stylu organizowanego ślubu i wesela. Złoty kolor pasuje do każdej ważnej uroczystości, jednak nie znajdziesz go tu zbyt wiele, został stonowany przez dodanie barwy turkusowej. Takie połączenie jest bardzo miłe dla oka, by nie tworzyć zbyt dużego kontrastu zdecydowaliśmy się na wykorzystanie papieru kremowego, na którym można zamieścić dowolny tekst.

Zaproszenie jest bardzo sztywne, dzięki zastosowaniu papierów o wysokiej gramaturze, łączna grubość to aż 660 gram. Kartka idealnie pasuje do koperty kwadratowej o wymiarach 16 x 16 cm.

Jeśli turkusowy kolor nie odpowiada wam lub nie pasuje do motywu organizowanego przyjęcia weselnego, można go zastąpić innym kolorem, wybranym przez Państwa.

Kolor
odcienie złota
Format
140 x 140 mm
Gramatura
220 g

Produkty Powiązane