Kremowe zaproszenie z dekoracyjną wstążką i klamrą

Kremowe zaproszenie z dekoracyjną wstążką i klamrą
6,80 zł Brutto
Ilość

Niektóre zaproszenia ślubne urzekają od pierwszego spojrzenia, prezentowany tu projekt na pewno należy do tej grupy. Wspaniały projekt, który łączy w sobie wszystkie cechy idealnie pasujące do romantycznych uroczystości. Śliczna tekstura kremowego papieru dekoracyjnego w połączeniu z wysokiej jakości wstążką dekoracyjną oraz przyczepioną klamrą sprawią, że kartka jest prawdziwym dziełem sztuki.

Opis produktu:

Jest to projekt bardzo luksusowy, wykorzystano tu bowiem produkty wysokiej jakości. Kartka składa się trzech kartek dekoracyjnych, pierwsza to papier w kolorze ecru o gramaturze 250 gram druga i trzecia to piękny papier o unikalnej połyskującej teksturze, która przyciąga wzrok jak magnez. Starannie dobrana kolorystycznie, wstążka dekoracyjna wraz z srebrną klamrą (wykonaną z tworzywa sztucznego) nadaje zaproszeniu elegancki styl. Dla wymagających klientów proponujemy zamianę klamry na inną, wykonaną z metalu. Na pierwszej stronie proponujemy mały elegancki ornament, który dodaje uroku, jednak można tam również zamieścić inicjały Pary Młodej lub inny dowolny tekst.

Zaproszenie jest bardzo grube i sztywne, to piękny projekt, który na pewno zrobi duże wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach.

Kolor
ecru
Format
135 x 135 mm
Rodzaj zdobień
Aplikacje
Dodatki
Wstążka
Gramatura
250 g

Produkty Powiązane