Zaproszenie z romantyczną grafiką i jutowym sznurkiem

Zaproszenie z romantyczną grafiką i jutowym sznurkiem
3,90 zł Brutto
Ilość

Każdy kto szuka zaproszeń z eleganckim papierem dekoracyjnym oraz romantyczną grafiką na pewno doceni prezentowany tutaj projekt. Zaproszenie bardzo stylowe i proste, duże wymiary w formacie DL dają możliwość zamieszczenia wielu informacji. Zaproszenie posiada również piękne przygotowaną drugą stronę, na której znajduje się elegancki, połyskujący papier dekoracyjny oraz aplikacja w kształcie perły

Opis produktu:

Prezentowane powyżej zaproszenie ślubne utrzymane w prostym i delikatnym stylu kryje w sobie dużo piękna. Dekoracje zamieszczone tutaj, nie znajdują się jak w większości kartek tylko na jednej stronie. Przygotowaliśmy dla was dekoracje zarówno z przodu jak i z tyłu zaproszenia. Cechą charakterystyczną tego projektu jest urocza grafika w postaci ptaszka na gałązce, który jak wiadomo jest symbolem miłości.

Papier z jakiego wykonane jest zaproszenie jest bardzo elegancki, jego tekstura składa się z delikatnie mieniących liści kwiatów. Z tyłu znajduje się kartka w kolorze diamentowej bieli. Papier jest metalizowany i wspaniale błyszczy w świetle padającego światła. Na samym dole przyklejona jest drobna biała perła, która nadaje zaproszeniu dodatkowego uroku. Projekt jest uniwersalny i pasuje do każdego stylu ślubu i wesela.

Kolor
odcienie szarości i srebra
Format
105 x 210 mm
Rodzaj zdobień
Aplikacje
Dodatki
Sznurek jutowy
Gramatura
230 g

Produkty Powiązane