Romantyczne zaproszenie z wstążką z czerwonymi serduszkami

Romantyczne zaproszenie z wstążką z czerwonymi serduszkami
4,50 zł Brutto
Ilość

Przedstawiony tu projekt zaproszenia ślubnego to idealny przykład, że odpowiednio dobrana grafika może sprawić iż kartka stanie się prawdziwym dziełem sztuki. Cudowna ramka w kształcie czarnej tasiemki wygląda tak realnie, jak gdyby rzeczywiście się na niej znajdowała. W narożnikach kontrastu dodają małe, połyskujące, czerwone kryształki, całość oplata natomiast wstążka zawiązana na kokardkę.

Opis produktu:

Zaproszenie wykonane jest na pięknym papierze dekoracyjnym, który w zależności od padającego światła delikatnie połyskuje. Na pierwszej stronie znajduje się romantyczna grafika dwóch kotów, które swoimi ogonami tworzą kształt serca. Na brzegach kartki znajduje się imitacja czarnej, koronkowej tasiemki, na której w narożnikach umieściliśmy drobne, czerwone aplikacje.

Proponujemy wykorzystanie także białej wstążki z czerwonymi sercami, która idealnie pasuje do całego projektu. W środku znajduje się doklejona kartka z informacją dla waszych gości weselnych. Kolor czerwony to tylko nasza propozycja, do wyboru są wszystkie barwy.

Kolor
wielokolorowy
Format
120 x 170 mm
Rodzaj zdobień
Aplikacje
Dodatki
Wstążka
Gramatura
230 g

Produkty Powiązane