Urocze zaproszenie ślubne z kotkami

Urocze zaproszenie ślubne z kotkami
5,50 zł Brutto
Ilość

Prezentujemy Państwu bardzo urocze zaproszenie ślubne w kolorze czerwonym z dekoracją w postaci koronkowej serwetki i grubego, białego sznura. Grafika przedstawia dwa zakochane kotki znajdujące się wewnątrz czerwonego serca. Specjalny metaliczny papier, z którego wykonane zostało zaproszenie wspaniale połyskuje w blasku padającego światła.

Opis produktu:

Wykonane przez nas zaproszenie ślubne, zostało zaprojektowane tak, by idealnie pasowało do romantycznej uroczystości, jaką jest bez wątpienia ślub. Podstawę stanowi tu wysokiej jakości czerwony papier dekoracyjny, pokryty metaliczną powłoką. Na pierwszej stronie znajduje się biała serwetka papierowa z koronką, do której przyklejony jest okrąg z grafiką dwóch zakochanych kotków. Dla kontrastu dołączyliśmy dodatkowo gruby, biały sznur przeplaty z cieńszym, koloru czerwonego.

W środku zamieszczony jest wysokiej jakości papier dekoracyjny w kolorze diamentowej bieli, na którym znajdą się wszystkie niezbędne informację, jakie chcą Państwo przekazać zaproszonym gościom. W tekście proponujemy zastosowanie grafiki w postaci czerwonych serc, które wyglądają jak gdyby zostały namalowane pisakiem.

Kolor
odcienie czerwieni
Format
135 x 135 mm
Rodzaj zdobień
Serwetka scrapbooking
Gramatura
250 g

Produkty Powiązane