Nowoczesne, czarno - białe zaproszenie ślubne z kokardą

Nowoczesne, czarno - białe zaproszenie ślubne z kokardą
4,00 zł Brutto
Ilość

Gratka dla miłośników ciekawych i niepowtarzalnych pomysłów. Prezentowany tu projekt jest przykładem całkowicie innego podejścia do tworzenia artystycznych zaproszeń ślubnych. Utrzymanie kartki w dwóch kolorach o tak dużym kontraście, zaowocowało stworzeniem zabawnego i przyciągającego wzrok zaproszenia o wyjątkowym pięknie.

Opis produktu:

Zaproszenie składa się z dwóch gładkich i przyjemnych w dotyku, białych kartek papieru o gramaturze 250g. Na pierwszej stronie nadrukowana została lekka grafika w postaci oświadczającego się chłopaka. W Środku natomiast poza tekstem z informacja dla zaproszonych gości znajdziecie również bardzo lekką i przyjemna grafikę małych serduszek.

Cechą charakterystyczną prezentowane tu projektu jest jej barwa. Zaproszenie składa się bowiem tylko z dwóch kolorów, czarnego oraz białego. Dekorację stanowi połączenie dwóch tasiemek dekoracyjnych, zawiązanych na kokardę. Zaproszenie jest bardzo oryginalne, z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie wśród waszych gości, to projekt, który idealnie pasuje do każdego stylu ślubu.

Kolor
biały
Format
135 x 135 mm
Rodzaj zdobień
Wstążka
Gramatura
250 g

Produkty Powiązane