Zaproszenie z czerwonymi kwiatami oraz grubą wstążką

Zaproszenie z czerwonymi kwiatami oraz grubą wstążką
4,50 zł Brutto
Ilość

Klasyka gatunku zaproszeń ślubnych, elegancki biały papier dekoracyjny z połyskującą powłoką oraz czerwone kwiaty jako dekoracja kartki. Nie ma nic bardziej pięknego od tradycyjnych zaproszeń ślubnych, które przez wiele lat urzekały swoim pięknem, dzisiaj wracając do tradycji przygotowaliśmy uroczy projekt, który z pewnością zachwyci waszych gości weselnych.

Opis produktu:

Zaproszenie to składa się aż z czterech oddzielnych kartek papieru połączonych do siebie za pomocą kleju oraz grubej tasiemki piankowej. Na pierwszej stronie znajdziecie romantyczną grafikę czerwonych kwiatów oraz dwie drobne aplikacje. Przez całą długość kartki dodatkowo przechodzi gruba, czerwona tasiemka dekoracyjna.

W środku zaproszenia proponujemy odbicie kwiatowe z pierwszej strony, które dzięki rozjaśnieniu stało się mniej widoczne. Dodatkowa karteczka przyklejona na górze jest idealnym rozwiązaniem dzięki któremu wszystkie osoby, które chcą zamieścić wiersz lub intencję, nie będą miały problemu z pomieszczeniem całego tekstu na jednej stronie.

Kolor
odcienie czerwieni
Format
120 x 170 mm
Rodzaj zdobień
Aplikacje
Dodatki
Wstążka
Gramatura
250 g

Produkty Powiązane