Zaproszenie ślubne z pergaminową opaską

Zaproszenie ślubne z pergaminową opaską
3,90 zł Brutto
Ilość

Zaproszenia ślubne, w których wykorzystano pergaminowy papier znacząco różnią się od klasycznych kartek. To grupa bardzo subtelna i delikatna, która idealnie pasuje do tak ważnej uroczystości jaką jest ślub. Prezentowany tu projekt został opracowany z myślą o wszystkich osobach, które kochają biel i jasne odcienie.

Opis produktu:

Prezentowane na w/w zaproszenie zostało wykonane z bardzo grubego 300 gramowego papieru. Papier ten jest w najwyższej klasie bieli, jego powłoka jest całkowicie gładka, pozbawiona tekstury. Oczywiście format papieru jak i jego barwę można dowolnie zmieniać, zaproszenie wspaniale się prezentuje także przy wykorzystaniu kremowego papieru z elegancką teksturą. 

Eleganckie ułożenie tekstu oraz kwiatowa akwarelowa grafika zielonych liści to strzał w dziesiątkę. Wszystkie szczegóły zostały bardzo dokładnie dopasowane, dzięki czemu prezentowana kartka wygląda bardzo elegancko. 

Dodatkowy efekt, który nadaje zaproszeniu blasku to oczywiście pergaminowa opaska, do której można dołączyć dodatkowy bilecik.

W cenie znajduje się:

- zaproszenie ślubne

- opaska z pergaminu

- bilecik (na którym można nanieść dowolne informacje dla gości weselnych)

Koperta z wkładką nie jest w zestawie, można ją kupić osobno TUTAJ.

Kolor
biały
Format
120 x 170 mm
Dodatki
Karnecik
Gramatura
300 g

Produkty Powiązane