Eleganckie zaproszenie ślubne ze złotymi paskami

Eleganckie zaproszenie ślubne ze złotymi paskami
2,50 zł Brutto
Ilość

Nowoczesne zaproszenie ślubne ze złotymi wstawkami idealnie pasuje do poważnej uroczystości jaką niezaprzeczalnie jest ślub i wesele. To projekt dla osób, które nie szukają połyskujących zaproszeń z całą masą dekoracji, ale chcą jednocześnie podkreślić powagę i rangę tego wyjątkowego dnia. Prezentowana tu kartka posiada w sobie wszystkie te cechy, na pewno zrobi wrażenie na każdym z gości.

Opis produktu:

Zaproszenie zostało wykonane na gładkim, białym papierze dekoracyjnym o grubości 300 gram. Dzięki temu kartka jest sztywna i nie wygina się. Dekorację stanowi tu poważna i elegancka grafika w postaci złotych pasków. Tekst został ułożony w nowoczesnym stylu, znajdują się tu bowiem tylko podstawowe informacje. Wszystko jest bardzo czytelne i wyraźne, jednak przy zakupie, każdy może dokonać dowolnych zmian i rozmieścić wszystkie informacje według własnego uznania. 

W cenie zaproszenia dołączony jest również bilecik o wymiarach 9 x 12 cm, można na nim zamieścić dowolne informacje, jakie chcecie przekazać zapraszanym osobom.  

Kolor
biały
Format
120 x 170 mm
Gramatura
300 g

Produkty Powiązane