Nowe Produkty

na stronie

Jeśli wasze stoły weselne będą oddzielone, nie może na nich zabraknąć kart z numerem stołu. Ułatwi to waszym gościom w znaczący sposób odnalezienie swojego miejsca na sali. Proponujemy wykorzystanie do tego celu eleganckiej papeterii ślubnej, jaką przedstawiamy właśnie tutaj. Mała brązowa karta udekorowana złotą aplikacją będzie wspaniale prezentowała się...

4,00 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy Wam bardzo elegancką kartę z numerem stołu, która podniesie prestiż każdej uroczystości. Karta wykonana jest na połyskującym, perłowym papierze dekoracyjnym na którym znajduje się stylowy czarny ornament. To artystyczny projekt, który na pewno będzie wspaniale się prezentował na każdym stole weselnym.

3,50 zł
Szybki podgląd

Mamy dla was coś bardzo romantycznego, co idealnie pasuje na uroczystość weselną. Różowa karta z numerem stołu z dekoracja kwiatową i ozdobną perłą. Piękny projekt, który przyciąga wzrok, dzięki czemu wasi goście nigdy nie zgubią się na sali weselnej. Zastosowaliśmy tu elegancki, metalizowany papier dekoracyjny, który bardzo delikatnie połyskuje.

3,50 zł
Szybki podgląd

W dniu ślubu nie może zabraknąć romantycznych dekoracji, dlatego podczas przygotowań sali weselnej warto wykorzystać papeterię ślubną, by dodatkowo uzupełnić wasze stoły. Bardzo dobrym pomysłem jest oznakowanie stołów za pomocą specjalnych kart z numerami. Prezentowany tu projekt wykonany został na ślicznym papierze z teksturą mieniących się liści.

3,50 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy bardzo uroczą kartę z numerem stołu weselnego. Podkład składa się z granatowego papieru dekoracyjnego, który posiada małe połyskujące drobinki. Na nim znajduje się bardzo elegancki srebrny papier z kwiatową grafiką, idealnie pasującą do stylu kartki. Projekt należy do grupy luksusowych, z pewnością podniesie prestiż na każdej uroczystości.

3,50 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy kartę z numerem stołu weselnego w stylu minimalistycznym. Bardzo prosty projekt z dużą czytelną czcionką, która widoczna jest nawet z dużych odległości. Jedyną dekorację stanowi szeroka, granatowa tasiemka zawiązana na kokardkę.

2,90 zł
Szybki podgląd

Na każdym ślubie i weselu nie może zabraknąć zabawnych akcentów, my proponujemy wam wykorzystanie do tego celu papeterii ślubnej. Wykonana na błękitnym papierze dekoracyjnym karta z numerem stołu, posiada bardzo przyjemną grafikę pary młodej, która z pewnością spowoduje uśmiech na twarzy waszych gości weselnych. Projekt jest bardzo lekki i z pewnością...

3,50 zł
Szybki podgląd

Numeracja stołu powinna nie tylko informować gości o ich miejscu, to również idealna okazja na dodatkowa dekorację. Prezentowana przez nas karta spełnia obie funkcję, składa się dwóch kartek w kolorze kremowym oraz piękną grafiką z żółtymi kwiatami i złotą aplikacją. Projekt na pewno będzie wspaniale się prezentował na każdym stole weselnym.

3,50 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy kartę z numerem stołu, wykonaną na ekologicznym papierze oraz rysunkową grafiką ptaków i serca. Projekt jest jednocześnie zabawny i romantyczny. Będzie to idealna dekoracja stołu, proponujemy wykonanie kokardki ze sznura jutowego, jak widać to na załączonym zdjęciu.

3,50 zł
Szybki podgląd

Ekologiczne projekty cieszą się dużym zainteresowaniem, posiadają specyficzną barwę i unikalną teksturę papieru. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać go do stworzenia prostej, ale bardzo uroczej winietki, która posiada delikatną grafikę liści kwiatów. Jutowy sznur, zawiązany na małą kokardkę idealnie pasuje tworząc spójną całość.

1,80 zł
Szybki podgląd

Klasyczny i elegancki projekt zawieszki na butelki z czerwonym sznurkiem. Od wielu lat tradycja nakazuje, by alkohol podawany na weselu posiadał własną etykietę lub zawieszkę. Są na nich ciekawe intencje, wierszyki, czy zabawne dowcipy. To dobry pomysł, gdyż w ten sposób udekorowane butelki wyglądają bardzo atrakcyjnie.

2,00 zł
Szybki podgląd

Karta menu weselnego nie musi mieć eleganckiego wyglądu, czasami proste zabawne pomysły są najlepsze. Przykładem może być na pewno prezentowany tu projekt, który posiada wesołą grafikę pary młodej. Karta jest składa i można ją umieścić w dowolnym miejscu na stole weselnym. To bardzo fajna alternatywa dla klasycznych kart menu.

3,15 zł 3,50 zł -10%
Szybki podgląd
pokaż 1 - 12 z 34 produktów

Top