Karta z numerem stołu i granatową szeroką wstążką

NS-09

Nowy produkt

Prezentujemy kartę z numerem stołu weselnego w stylu minimalistycznym. Bardzo prosty projekt z dużą czytelną czcionką, która widoczna jest nawet z dużych odległości. Jedyną dekorację stanowi szeroka, granatowa tasiemka zawiązana na kokardkę.

2,90 zł brutto.

Opis produktu:

Każdy kto szuka dekoracji ślubnych w stylu minimalistycznym na pewno powinien zwrócić uwagę na projekt przedstawiony tutaj. Biała karta z numerem stołu oraz szeroką, granatową tasiemką wygląda bardzo uroczo.

Kolor biały
Format 120 x 145 mm
Rodzaj zdobień Wstążka
Gramatura 220 g

Produkty Powiązane

Jeśli na waszym weselu będzie dużo stołów warto je ponumerować, co ułatwi waszym gościom szybkie odszukanie własnego miejsca. Numeracja może stanowić wspaniałą dekorację stolika, dlatego warto dopasować ja do stylu i motywu waszej uroczystości. Przygotowany tu projekt przeznaczony jest na ślub i wesele w stylu vintage lub boho.

3,50 zł
Szybki podgląd

Jeśli pragniecie ułatwić waszym gościom odnalezienie ich miejsca przy stole, z pewnością przyda wam się numeracja stolików. To również idealna sposobność na dodatkową dekorację. Piękne karty są idealnym produktem, które wspaniale prezentują się na waszych stołach. Prezentowany tu projekt jest bardzo stylowy, wykonany ze specjalnego połyskującego papieru...

3,50 zł
Szybki podgląd

Bardzo elegancki projekt karty z numerem stołu weselnego ze złotą ramką. Szukając pomysłu na dodatkową dekorację waszych stołów, mamy dla was świetny produkt, który wykonany jest na wysokiej jakości papierze dekoracyjnym, który dzięki specjalnej złotej powłoce połyskuje w blasku padającego światła. Na karcie wykorzystano bardzo elegancką czcionkę.

3,50 zł
Szybki podgląd

Jeśli szukacie eleganckich projektów, które udekorują wasze stoły weselne, proponujemy wam jednokartkową kartę z numeracją stołu. Pomaga ona odnaleźć waszym gościom swoje miejsce na sali, a jednocześnie pięknie się prezentuje. Wykonana przez nas karta, posiada wspaniały złoty podkład, który cudownie się mieni w blasku padającego światła, stylowa czcionka...

3,50 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy kartę z numerem stołu, wykonaną na ekologicznym papierze oraz rysunkową grafiką ptaków i serca. Projekt jest jednocześnie zabawny i romantyczny. Będzie to idealna dekoracja stołu, proponujemy wykonanie kokardki ze sznura jutowego, jak widać to na załączonym zdjęciu.

3,50 zł
Szybki podgląd

Numeracja stołu powinna nie tylko informować gości o ich miejscu, to również idealna okazja na dodatkowa dekorację. Prezentowana przez nas karta spełnia obie funkcję, składa się dwóch kartek w kolorze kremowym oraz piękną grafiką z żółtymi kwiatami i złotą aplikacją. Projekt na pewno będzie wspaniale się prezentował na każdym stole weselnym.

3,50 zł
Szybki podgląd

Na każdym ślubie i weselu nie może zabraknąć zabawnych akcentów, my proponujemy wam wykorzystanie do tego celu papeterii ślubnej. Wykonana na błękitnym papierze dekoracyjnym karta z numerem stołu, posiada bardzo przyjemną grafikę pary młodej, która z pewnością spowoduje uśmiech na twarzy waszych gości weselnych. Projekt jest bardzo lekki i z pewnością...

3,50 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy bardzo uroczą kartę z numerem stołu weselnego. Podkład składa się z granatowego papieru dekoracyjnego, który posiada małe połyskujące drobinki. Na nim znajduje się bardzo elegancki srebrny papier z kwiatową grafiką, idealnie pasującą do stylu kartki. Projekt należy do grupy luksusowych, z pewnością podniesie prestiż na każdej uroczystości.

3,50 zł
Szybki podgląd

W dniu ślubu nie może zabraknąć romantycznych dekoracji, dlatego podczas przygotowań sali weselnej warto wykorzystać papeterię ślubną, by dodatkowo uzupełnić wasze stoły. Bardzo dobrym pomysłem jest oznakowanie stołów za pomocą specjalnych kart z numerami. Prezentowany tu projekt wykonany został na ślicznym papierze z teksturą mieniących się liści.

3,50 zł
Szybki podgląd

Mamy dla was coś bardzo romantycznego, co idealnie pasuje na uroczystość weselną. Różowa karta z numerem stołu z dekoracja kwiatową i ozdobną perłą. Piękny projekt, który przyciąga wzrok, dzięki czemu wasi goście nigdy nie zgubią się na sali weselnej. Zastosowaliśmy tu elegancki, metalizowany papier dekoracyjny, który bardzo delikatnie połyskuje.

3,50 zł
Szybki podgląd

Prezentujemy Wam bardzo elegancką kartę z numerem stołu, która podniesie prestiż każdej uroczystości. Karta wykonana jest na połyskującym, perłowym papierze dekoracyjnym na którym znajduje się stylowy czarny ornament. To artystyczny projekt, który na pewno będzie wspaniale się prezentował na każdym stole weselnym.

3,50 zł
Szybki podgląd

Jeśli wasze stoły weselne będą oddzielone, nie może na nich zabraknąć kart z numerem stołu. Ułatwi to waszym gościom w znaczący sposób odnalezienie swojego miejsca na sali. Proponujemy wykorzystanie do tego celu eleganckiej papeterii ślubnej, jaką przedstawiamy właśnie tutaj. Mała brązowa karta udekorowana złotą aplikacją będzie wspaniale prezentowała się...

4,00 zł
Szybki podgląd

Klasyczna karta z numerem stołu weselnego o prostokątnym kształcie oraz bajeczną grafiką kwiatów. Przepiękne odcienie sprawiają, że karta od razu przyciągnie wzrok waszych gości weselnych. To również idealna okazja na uzupełnienie dekoracji waszych stołów. Duża, czytelna czcionka sprawi, że nikt nie będzie miał problemów z odnalezieniem własnego miejsca...

4,00 zł
Szybki podgląd

Szukając unikalnych i nowoczesnych wzorów kart z numeracja stołów weselnych, nie można pominąć projektu, który tutaj prezentujemy. Elegancka szata graficzna w postaci kwiatowego ornamentu, w połączeniu ze stylową czcionką wygląda wspaniale. Ciekawe połączenie ciemnobrązowego papieru z kolorem kremowym okazał się strzałem w dziesiątkę!

4,00 zł
Szybki podgląd

Idealne połączenie piękna z ekologią, tak można w skrócie opisać prezentowany tu wzór karty z numerem stołu weselnego. Na pierwszej stronie znajduje się kwiatowa grafika, nadrukowana na śnieżnobiałym papierze, który przyklejony został do kartki ECO, pochodzącej z recyklingu. Główną dekorację stanowią dwa serduszka, przyklejone na grubej tasiemce z pianki,...

6,00 zł
Szybki podgląd

Jeśli na waszej sali znajdą się podzielone stoły weselne, warto jest wyraźnie oznaczyć, by wasi goście weselni nie mieli problemu z odnalezieniem swojego miejsca. Idealnym pomysłem są karty dekoracyjne z ponumerowanymi stołami, stanowią one nie tylko pomoc dla waszych gości, ale jednocześnie mogą posłużyć jako uzupełnienie dekoracji. 

4,50 zł
Szybki podgląd

Top