Biała tuba z białymi kwiatami i serduszkiem

PDTU7

Nowy produkt

Bardzo elegancki i romantyczny projekt tuby dekoracyjnej z kwiatami. Ten klasyczny projekt jest idealnym pomysłem na opakowanie waszego podarunku dla rodziców, podczas podziękowań. Nieskazitelna biel, śliczna tekstura, delikatne kwiaty oraz srebrne serduszko tworzą wspaniały produkt. W środku znajduje się ciekawy wierszyk, który warto przeczytać podczas uroczystości weselnej.

35,00 zł brutto.

WYMIARY TUBY:


25 x 5,5 cm


W środku znajduje się dekoracyjna kartka z życzeniami.

Kartkę można zamienić na inną, o dowolnym kolorze lub ze specjalną dekoracją, w takim wypadku należy napisać do nas w celu ustalenia szczegółów: kontakt.

Produkty Powiązane

Tradycja nakazuje, by podczas uroczystości weselnych podziękować swoim rodzicom za trud włożony w wasze wychowanie. Warto na tę specjalną okazję przygotować piękne dekoracyjne opakowanie, w którym znajdzie się kartka z wierszykiem. Prezentowana tu biała tuba z papierowymi kwiatami jest bardzo elegancka i może stać się fajną pamiątką dla waszych rodziców.

35,00 zł
Szybki podgląd

Kremowy kolor jest bardzo romantyczny, w połączniu z białymi kwiatami tworzy piękny kontrast. Wykonana tuba dekoracyjna dla rodziców, wygląda bardzo elegancko, śliczna kokardka i przyklejona zawieszka z napisem "Dla rodziców" dodatkowo upiększa cały projekt. Tego typu produkty często stają się wyjątkową pamiątką ślubną, wasi rodzice z pewnością będą...

Szybki podgląd

Przygotowując wiersz z podziękowaniem dla rodziców, warto zadbać o odpowiednie opakowanie, które może stać się również ślubną pamiątką. Prezentowane tu kremowe pudło wraz z kremowymi kwiatami, wygląda prześlicznie. To bardzo luksusowy projekt, w którym możecie przygotować specjalne życzenia. Na dole umieszczono dodatkowo śliczną kokardkę.

30,00 zł
Szybki podgląd

Top