Stylowe pudełeczko z ornamentem, kolor biały

PUDP15

Nowy produkt

Eleganckie białe pudełko z ornamentem to idealny pomysł, na opakowanie drobnego podarunku dla waszych gości weselnych. Pudełeczko wygląda bardzo uroczo, można w nim przechowywać jednak tylko bardzo drobne przedmioty. Dla gości liczy się każdy miły gest, dlatego warto ofiarować im pożegnalna pamiątkę chociażby w postaci słodkości.

1,50 zł brutto.

Wymiary pudełka po złożeniu to:

9,5 x 5 cm

Produkty Powiązane

Bardzo oryginalne pudełko na słodycze dla gości weselnych. Kształt przypomina strój Pana Młodego, czarny garnitur, biała koszula i mucha, słodki a jednocześnie zabawny pomysł. Pudełko wykonane jest z grubej czarnej tektury, z delikatnymi tłoczonymi zdobieniami.

1,80 zł
Szybki podgląd

Bardzo oryginalne pudełko na słodycze dla gości weselnych. Kształt przypomina strój Panny Młodej, piękna biała suknia z mieniącymi się kolorami, słodki a jednocześnie zabawny pomysł. Pudełko wykonane jest z grubej białej tektury.

1,80 zł
Szybki podgląd

Małe przezroczyste pudełko w kształcie serca, to idealny pomysł na opakowanie drobnego upominku. Świetnie nadaje się do umieszczenia w nich słodyczy lub innych drobnych przedmiotów. Na górze znajduje się elegancka biała wstążka dekoracyjna. Pudełko jest twarde dzięki czemu wasi goście nie muszą się martwić o uszkodzenie ich pamiątki w trakcie transportu.

2,50 zł
Szybki podgląd

Drobne białe serce jako pudełeczko dla najbliższych? to piękny gest, który możecie wykonać w podziękowaniu za przybycie dla waszych gości weselnych. Pudełko wykonane jest z papieru dekoracyjnego o pięknej teksturze, na górze zawiązana jest biała wstążka dekoracyjna. Idealnie nadaje się do umieszczenia w nim drobnego poczęstunku.

1,80 zł
Szybki podgląd

Małe czerwone pudełko z wstążką, to idealne rozwiązanie dla wszystkich par, które pragną podziękować gościom weselnym za ich przybycie. Do pudełka można włożyć drobne przedmioty lub słodki podarunek w postaci cukierków. Pudełko wykonane jest z papieru o ciekawej teksturze.

1,80 zł
Szybki podgląd

Urocze drobne pudełeczko w kolorze białym z sentencją. Produkt idealnie nadaje się do każdego stylu wesela, jest nowoczesne i stylowe. Napis wykonany na nim jest w złotym kolorze, tekst jest jednakowy na wszystkich pudełkach. Jego drobne rozmiary pozwalają na umieszczę słodyczy lub małych podarunków.

1,80 zł
Szybki podgląd

Nowoczesne małe pudełka z zawieszkami to świetny pomysł na dekorację stołu weselnego. Po pierwsze wspaniale wyglądają, po drugie sprawią radość waszym gościom. Drobne podarunki w postaci słodyczy lub małych przedmiotów zawsze są bardzo ciepło przyjęte przez wszystkich uczestników wesela. Pudełka występują w trzech kolorach, białym, kremowym oraz grafitowym.

19,00 zł
Szybki podgląd

Śliczne małe, różowe pudełeczko w kropki to bardzo słodki pomysł na podarunek dla najbliższych. Każdy z gości weselnych z pewnością ucieszy się gdy otrzyma od was taki podarunek. Bez względu na zawartość to bardzo miły gest, który docenią wszyscy goście. Pudełeczko wykonane jest z papieru, jako dekorację zastosowano tu brązową wstążkę.

1,80 zł
Szybki podgląd

Ekologiczne produkty są bardzo modne i często wybierane jako dekoracja sali weselnej. Mamy dla was coś idealnego jeśli również zależy wam na tego typu produktach. Małe ekologiczne pudełko z zawieszką o nowoczesnym kształcie to świetny pomysł, projekt będzie pasował do każdego stylu wesela. Każda osoba szanująca przyrodę doceni wasz pomysł i starania o...

2,00 zł
Szybki podgląd

Pudełko wykonane z ekologicznej tektury o klasycznym kwadratowym kształcie. W zestawie znajduje się zawieszka do samodzielnego wypisania oraz sznurek. Projekt bardzo modny, i praktyczny, z pewnością ślicznie będzie wyglądał na waszych stołach weselnych. Tego typu dodatki są zawsze bardzo ciepło przyjęte przez wszystkich uczestników zabawy.

2,00 zł
Szybki podgląd

Serce jest symbolem szczęścia, postanowiliśmy wykorzystać je do wykonania uroczego pudełeczka dla waszych gości weselnych. Projekt bardzo romantyczny, który idealnie nadaje się jako opakowanie małych podarunków. Przez wycięte okienko widać co znajduje się w środku, jako dodatkową dekorację można wykorzystać kolorową wstążkę.

1,80 zł
Szybki podgląd

Klasyczne torebki na słodycze dla gości weselnych. To najlepszy i najtańszy sposób na zapakowanie waszym najbliższym drobnych poczęstunków. Torba zamykana jest poprzez etykiety w kształcie koła z napisem "THANK YOU". Bardzo fajny i prosty sposób by podziękować wszystkim zgromadzonym za przybycie. W opakowaniu znajduje się 6 szt torebek.

4,50 zł
Szybki podgląd

Klasyczne opakowanie na słodycze z ciekawym zamknięciem w postaci białej etykiety z napisem "Thank you". Torebki są nie tylko ciekawą dekoracją, należą do grupy z gatunku ekologicznych. Wasi goście na pewno docenią takie upominki, to bardzo miły gest. W opakowaniu znajduje się 6 szt torebek.

4,50 zł
Szybki podgląd

Pudełko w którym zmieszczą się spore ilości słodyczy weselnych to dobry pomysł, by podziękować waszym gościom weselnym za przybycie. Pudełko jest składane, nie wymaga klejenia, dzięki czemu idealnie nadaje się do pakowania ciasta i innych słodkości pozostałych po zakończeniu wesela. Posiada wygodną rączkę oraz złoty dekoracyjny wierszyk.

2,50 zł
Szybki podgląd

Ozdobne pudełko z rączka i wierszykiem to idealny pomysł, by zapakować waszym gościom drobny poczęstunek na drogę powrotną. Duże rozmiary opakowania pozwalają na zapakowanie większych ilości słodyczy. Dzięki rączce pudełko można swobodnie przenosić, na przodzie znajduje się piękny ornament, który sprawia że całość wygląda bardzo elegancko.

2,50 zł
Szybki podgląd

Po zakończonej uroczystości weselnej, zawsze zostają duże ilości ciasta i słodyczy, warto podarować te słodkości waszym gościom. Jest to miły gest z którego z pewnością wszyscy się ucieszą. Dekoracyjne pudełka świetnie nadają się do pakowania takich podarunków, są proste w złożeniu i bardzo ładnie się prezentują. Na przodzie widnieje wierszyk z...

2,50 zł
Szybki podgląd

Przygotowując dla swoich gości ciasto lub inne słodycze w ramach podziękowania za przybycie na waszą uroczystość, warto zadbać o eleganckie opakowanie. Prezentowane tutaj pudełko jest bardzo luksusowe i pięknie się prezentuje. Posada wygodną rączkę oraz napis dekoracyjny 3D Dziękujemy". 

2,50 zł
Szybki podgląd

Top