Biała tablica dla gości weselnych z wstążką

TG-01

Nowy produkt

Biała tablica dla gości weselnych jest najlepszym rozwiązaniem, pasuje bowiem do każdego stylu wesela. Jest elegancka i stylowa, wykorzystano tu piękny zdobiony papier o kryształowym kolorze oraz białą wstążkę z aplikacją. Tablica jest bardzo lekka, dlatego można ją umieścić w każdym miejscu na sali weselnej. Dodając zdobienia w postaci kwiatów będzie wyglądała cudownie.

110,00 zł brutto.

Tablica wykonana jest z płótna malarskiego oraz drewnianej podstawy. Można ją bez problemu powiesić na ścianie lub postawić na sztaludze.

Model ten nie posiada ramy, dzięki czemu całość wygląda bardzo nowocześnie, idealnie nadaje się do przystrojenia. Informacje zawarte na tablicy są bardzo duże i czytelne, przez co goście weselni nie będą mieli problemów z odnalezieniem własnego miejsca.

Uwaga: Tablica sprzedawana jest bez sztalugi, można ją kupić TUTAJ.


Wymiary tablicy:

60 x 80 cm

Produkty Powiązane

Drewniana sztaluga to najbardziej popularna podstawa dla weselnych tablic dekoracyjnych. Jest tania, lekka i świetnie nadaje się do dekoracji. Model ten kompatybilny jest z tablicą o dowolnej wielkości. Wykonana jest z drewna bukowego i waży zaledwie 3 kg.

65,00 zł
Szybki podgląd

Top