Winietka ślubna z wykorzystaniem papieru ECO oraz sercem 3D

Winietka ślubna z wykorzystaniem papieru ECO oraz sercem 3D
2,00 zł Brutto
Ilość

Jeśli pragniecie, by na waszym stole znalazły się wesołe i pogodne ozdoby, a jednocześnie zależy wam na wykorzystaniu papieru pochodzącego z recyklingu, nic bardziej prostego. Przygotowaliśmy projekt, który daje pewien kompromis, stworzyliśmy winietkę z papieru ECO, do którego przyklejona jest mniejsza kartka w kolorze bieli udekorowana małym kwiatowym serduszkiem.

Opis produktu:

Projekt przedstawiony powyżej to idealne połączenie stylu klasycznego z ekologiczną postawą. Winietka wykonana została na szarym papierze pochodzącym z recyklingu, do którego przyklejona jest mniejsza karteczka z imionami zaproszonych gości weselnych. To świetny kompromis dla wszystkich osób, które pragną żyć w zgodzie z przyrodą, a jednocześnie chcą, by w tym wyjątkowym dniu nie zabrakło bieli i kwiatów.

Główną dekorację naszego projektu stanowi drobne serduszko, które przyklejone na grubej taśmie piankowej sprawia wrażenie 3D. To świetny pomysł na oryginalne przystrojenie waszego stołu, winietka z pewnością będzie pasowała do każdego stylu wesela.

Kolor
papier ekologiczny
Format
50 x 100 mm
Gramatura
250 g

Produkty Powiązane