Zaproszenie ślubne Funny (FN-02)

FN0-02

Nowy produkt

Znudziły wam się standardowe kartki, szukacie alternatywnego rozwiązania? Przygotowaliśmy coś specjalnego, zabawa kolorami. Projekt niespotykany, który z pewnością zaskoczy i sprawi, że wasi goście nie będą wiedzieli czego się można spodziewać goszcząc na waszym ślubie. Zaproszenie posiada cztery krzykliwe, neonowe kolory oraz geometryczne kształty zarówno z przodu jak i tyłu kartki.

9,00 zł brutto.

PRZY ZAMÓWIENIU TEGO ZAPROSZENIA:


- wszystkie dodatki i personalizacja gratis

- możliwość zamówienia darmowej próbki


Projekt składa się z dwóch kartek, pierwsza służy jako podkład, na jej tyle znajduje się tekst informacyjny. Druga w kształcie rombu służy jako dekoracja, piękne żywe kolory neonowe to dodatkowo cztery osobne etykiety, przyklejone równolegle do siebie.


Termin realizacji zamówienia: 3 - 5 dni

Kolorwielokolorowy
Format150 x 200 mm
Gramatura220 g

Produkty Powiązane

Każda osoba z poczuciem humoru powinna zastanowić się nad wyborem zabawnych zaproszeń ślubnych. To uniwersalne kartki, które zawsze pasują do każdego stylu ślubu i wesela. Wybierając projekt z tej kategorii nie zdradzicie waszym gościom co czeka ich podczas uroczystości weselnych. Prezentowany tu projekt wykonany jest na kremowym papierze, grafika jest...

3,00 zł
Szybki podgląd

Poczucie humoru jest bardzo ważne, podczas każdej uroczystości powinny znaleźć się śmieszne przedmioty. Dlaczego nie rozpocząć przygotowań ślubnych od wyboru zabawnych zaproszeń ślubnych? Przedstawiamy Wam ciekawy projekt, w którym znajduje się rysunkowa grafika Pary Młodej. Rysunek jest jednocześnie zabawny i romantyczny, dzięki czemu kartkę można...

3,00 zł
Szybki podgląd

Humor potrzebny jest na każdej uroczystości, warto rozpocząć przygotowania od wyboru zabawnych kartek z zaproszeniami. Jeśli nie chcecie przesadzić, by wasza uroczystość nie straciła na powadze, proponujemy wybrać kartkę utrzymaną w stylu minimalistycznym z drobnym zabawnym akcentem, jakim będzie śmieszna grafika Pary Młodej całującej się na ławce.

3,00 zł
Szybki podgląd

Zabawne zaproszenia ślubne to najbardziej uniwersalne kartki okolicznościowe, które pasują do każdej uroczystości. Wybierając zaproszenie z tej kategorii nie musicie się martwi o kolorystykę czy styl. Prezentowany tu projekt jest jednak bardzo elegancki, składa się aż z pięciu oddzielnych kartek! Na pierwszej stronie znajduje się urocza grafika pary...

6,50 zł
Szybki podgląd

Przygotowaliśmy dla was bardzo sympatyczne zaproszenie ślubne z lekką dawką humoru. Kartka jest wykonana z grubego papieru ecru o gramaturze 230 g dzięki czemu jest ono sztywne i nie wygina się. Na pierwszej stronie znajdziecie grafikę przedstawiającą rysunkową parę młodą z kolorowymi kwiatami oraz gruby jutowy sznurek zawiązany na kokardkę.

3,00 zł
Szybki podgląd

Srebrny kolor kojarzy się zawsze z elegancją, nic nie stoi jednak na przeszkodzie by wykorzystać go do stworzenia wesołego zaproszenia ślubnego. Zabawna, rysunkowa grafika pary młodej sprawia że kartka staje się bardzo uniwersalna, można ją bez obaw wykorzystać do zaproszenia gości bez obaw o styl w jakim zaplanowany został ślub i wesele.

4,50 zł
Szybki podgląd

Top