Dwuczęściowe zaproszenie ślubne w kolorze złoto-miedzianym

Dwuczęściowe zaproszenie ślubne w kolorze złoto-miedzianym
9,00 zł Brutto
Ilość

Szukacie nowoczesnych zaproszeń z klasą? Co powiecie na kartkę o cudownej barwie połyskującej miedzi i złota? To projekt, który z pewnością będzie szokował i zachwycał. Piękne połączenie daje niespotykany efekt, elegancki papier mieni się w blasku światła wraz z drobnym złotym kryształkiem umieszczonym pośrodku zaproszenia. To coś dla osób, które nie lubią nudy, rzadki i bardzo luksusowy projekt.

Opis produktu:

Zaproszenie zostało zaprojektowane z myślą o wszystkich osobach, które kochają złoto oraz rzadko spotykane kolory. Projekt składa się z opakowania, wykonanego z bardzo eleganckiego miedzianego papieru oraz złotej wkładki, na której znajduje się informacja dla zaproszonych gości o terminie i miejscu ślubu. Złoty papier jest bardzo gruby ma bowiem 250 g a jego powłoka połyskuje pod różnym kątem padającego światła.

UWAGA:

To nowoczesny projekt, który daje możliwość zamieszczenia na nim adresu do strony www na którym znajdą się wszystkie niezbędne informację dla gości weselnych. Strona zostanie przygotowana dla Państwa GRATIS będzie to wieczna pamiątka, na której można również zamieścić zdjęcia.

Kolor
odcienie miedzi
Format
110 x 160 mm
Rodzaj zdobień
Aplikacje
Dodatki
Karnecik
Gramatura
250 g

Produkty Powiązane